S02E03: Knight Lasts Forever

S02E03: Knight Lasts Forever

CZ 11.10.2019 6 425 000 43 minut


Kumu a Higginsová se ocitají v nebezpečí, když Robinovo hnízdo přepadnou žoldáci, kteří vtrhli na pozemek, aby zjistili pravou identitu Bílého rytíře, Robinovy múzy a literárního hrdiny. Rick a TC pomáhají jednomu z Rickových zaměstnanců, když je jeho auto ukradeno a Higginsová konečně dává Magnumovi odpověď na to, jestli se stane jeho parťačkou.

Základní info:

Režie: Eagle Egilsson
Scénář: Neil Tolkin

Hrají: Jay Hernandez (Thomas Magnum), Perdita Weeks (Juliet Higgins), Zachary Knighton (Orville Wright), Stephen Hill (Theodore Calvin), Tim Kang (Gordon Katsumoto), Amy Hill (Teuila Tuileta), Christopher Thornton (Kenny „Shammy“ Shamberg), Bre Blair (Lina), B.J. Britt (Sam), Deontay Wilder (Noah), Dayne Catalano (Evan Butler),…Foto: CBS

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Magnum P.I. (2018)

Thomas Magnum je bývalý člen námořnictva, jenž se vrátí z války zpátky domů na Havaj, kde si otevře soukromou detektivní kancelář, ve které využívá své vojenské schopnosti k řešení případů. Jedná se o reboot stejnojmenného seriálu z osmdesátých let.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Drama
hrají
Jay Hernandez (Thomas Magnum), Perdita Weeks (Juliet Higgins), Zachary Knighton (Orville "Rick" Wright), Stephen Hill (Theodore "TC" Calvin), Tim Kang (Gordon Katsumoto), Amy Hill (Teuila "Kumu" Tuileta)