S02E11: Day I Met the Devil

S02E11: Day I Met the Devil

CZ 13.12.2019 6 121 000 43 minut


Magnum je povolán ze zálohy na přísně tajnou misi, ale jeho přátelé zaskočí, když se dozvědí, že je tato mise lživá a že byla na Magnuma narafičena.

Základní info:

Režie: Kristin Windell
Scénář: Alfredo Barrios Jr.

Hrají: Jay Hernandez (Thomas Magnum), Perdita Weeks (Juliet Higgins), Zachary Knighton (Orville Wright), Stephen Hill (Theodore Calvin), Tim Kang (Gordon Katsumoto), Amy Hill (Teuila Tuileta), Christopher Thornton (Kenny „Shammy“ Shamberg), James Remar (Buck Greene), Anthony Montgomery (Roy Till), Peter Facinelli (Gene Curtis), Manuel Uriza (Marwan Hayek), Isaiah Matanza (Juan), Jason Remar (David Greene), Adrian R'Mante (Sefu),…

Foto: CBS

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Magnum P.I. (2018)

Thomas Magnum je bývalý člen námořnictva, jenž se vrátí z války zpátky domů na Havaj, kde si otevře soukromou detektivní kancelář, ve které využívá své vojenské schopnosti k řešení případů. Jedná se o reboot stejnojmenného seriálu z osmdesátých let.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Drama
hrají
Jay Hernandez (Thomas Magnum), Perdita Weeks (Juliet Higgins), Zachary Knighton (Orville "Rick" Wright), Stephen Hill (Theodore "TC" Calvin), Tim Kang (Gordon Katsumoto), Amy Hill (Teuila "Kumu" Tuileta)