Pedro Pascal by se musel rozdvojit, aby stihl natáčení filmu The Mandalorian & Grogu

Pedro Pascal by se musel rozdvojit, aby stihl natáčení filmu The Mandalorian & Grogu

10.2.2024 14:00


Jedním z nejvytíženějších herců Hollywoodu je v současnosti Pedro Pascal, který lítá z jednoho projektu do druhého. Nejedná se ovšem o nějaké malé projekty, ale o velkofilmy, kde většinou hraje přímo hlavní postavu. To samozřejmě (opět) ohrožuje připravovaný film The Mandalorian & Grogu.


Pedro Pascal je jeden z nejžádanějších herců současného Hollywoodu. A je až obdivuhodné, kolik titulních rolích v posledních třech letech nasbíral. Přináší to ovšem i u určité problémy. Pedro Pascal nadále zůstává hlavní hvězdou seriálu The Mandalorian. A i když se na natáčení příliš nevyskytuje, tak je to stále on, kdo je uveden v titulcích na prvním místě.

(Pedro Pascal by se musel rozdvojit, aby stihl natáčení filmu The Mandalorian & Grogu. Foto: Disney+)

Po natáčení a těžké post-produkci si herec přijde v klídku do studia, kde si nadabuje své pasáže. V minulé sezóně jsme ani na sekundu neviděli Pascalův obličej, což příběhově tentokrát šlo tvůrcům na ruku. A zatím to vypadá, že ani přeměna Mandaloriana v celovečerní film Pascala nedonutí, aby na natáčení vůbec došel. Za pár dní začne natáčení druhé řady velice úspěšného seriálu The Last of Us, po skončení se má Pascal okamžitě hlásit u studia Disney, kde už je víceméně jasné, že si zahraje Reeda Richardse v nové Fantastické čtyřce.

Samotný projekt provázaly (jak už je u Marvelu zvykem) drobné potíže, tudíž natáčení Fantastické čtyřky se odsunulo na léto 2024. A právě v tento samý termín se má začít natáčet celovečerní film The Mandalorian & Grogu. I když filmy vznikají pod hlavičkou jednoho studia, je zkrátka nemožné, aby Pascal byl na dvou místech zároveň. Dá se tedy očekávat, že většinu filmu Dinu Djarinovi opět neuvidíme do tváře. A opět Dina nebude hrát Pedro Pascal. Teď už jen čekáme na potvrzení, že Pascal bude postavu nadále dabovat.

Vadí vám, jak Pedro Pascal upřednostňuje jiné projekty, nebo jste s tím naprosto v míru?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na The Mandalorian | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!