Třetí řada je dotočena a možná se vrátí další známá postava z obou řad

Třetí řada je dotočena a možná se vrátí další známá postava z obou řad

4.4.2022 17:01


Sláva. Třetí řada je konečně dotočena a nyní se byla poslána do postprodukční fáze. Prach ale na natáčecí set dlouho usedat nebude, Ahsoka je připravená v záloze a natáčení by mělo začít co nevidět. Dále se může do našeho seriálu vrátit jedna oblíbená postava.


Dlouhé natáčení třetí řady Mandaloriana je konečně u konce. Tvůrci si stoprocentně mohou zatleskat, protože letos těch zákulisních informací moc neuniklo. Prakticky víme jen o návratech starých známých postav, o kterých jsme tušili i tak (Axe Woves, Bo-Katan Kryze, pretoriánské gardy apod.). Z post-produkční fáze už žádné velké úniky nebudou.

(Vrátí se i Frog Lady? Herečka, která ji ztvárňuje, rozhodně ano. Foto: Disney+)


To by studio musel zradit vlastní zaměstnanec, ale na ty si Lucasfilm dává poslední dobou velkého majzla. Přesto tady máme ale alespoň jednu dobrou zprávu, ze které můžeme vyvodit ještě lepší. Ve třetí sezóně si opět zahrála herečka Misty Rosas. Ta účinkovala v první i druhé řadě a na svědomí má hned několik mimozemšťanů, takže je poměrně logické, že po ni tvůrci sáhli i nyní.

Do našich srdcí se ovšem nejvíce zapsala jako Frog Lady. A jelikož Rosas nedávno na svých sociálních sítích sdílela obrázek Frog Lady a Grogu, tak doufáme, že se žabí dámy dočkáme i v řadě třetí. Jelikož Din Djarin bude pro svého malého přítele potřebovat hlídání, Frog Lady by se určitě šikla a nabízela by se hned po Peli Motto jako další volba.

Přáli byste si návrat Frog Lady?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)


Jít na The Mandalorian | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!