Thomas Morrow

Thomas Morrow

Alan Dale Sezóny 7 2003 - 2016


Bývalý ředitel NCIS a starší divizní šéf na Ministerstvu vnitřní bezpečnosti.

Thomas Morrow byl do začátku třetí řady ředitelem NCIS. Poprvé se objevil v pilotních dílech NCIS v seriálu JAG, Ice Queen a Meltdown. Jako ředitel NCIS se naposled objevil v premiérovém díle třetí řady Kill Ari (1), kdy přijme nabídku pozice staršího divizního šéfa na Ministerstvu vnitřní bezpečnosti.

V průběhu prvních dvou řad se objevil v několika epizodách, ale oproti svým následovníkům, ředitelům Jenny Shepardové a Leonu Vanceovi, nebyl součástí hlavního obsazení seriálu. Tím pádem se také méně angažoval do případů týmu (s výjimkou terorismu a hrozeb národní bezpečností) a velkou část času strávil v MTACu, kde dohlížel na globální dohled NCIS.

Ačkoli to vypadalo, že má Gibbse rád, oproti Jenny a Vanceovi byl mnohem méně tolerantní vůči jeho osobnímu stylu a metodám; a měl mnohem vážnější a přísnější vystupování. Gibbs ho oslovoval pouze „pane“, což může být kvůli tomu, že byl Gibbs bývalý střelecký seržant u Námořní pěchoty a Morrow bývalý kontraadmirál u Námořnictva.

Morrow se znovu objevil v 10. řadě v dílech Chasing Ghosts a Berlin jakožto výše zmíněný divizní šéf na Ministerstvu vnitřní bezpečnosti. Také se objevil v premiérovém díle 11. řady Whiskey Tango Foxtrot, kde byl vážně zraněn po výbuchu, který zabil tajemníka Námořnictva, Claytona Jarvise. Morrow později informoval Vance, že teroristická skupina Bratrstva pochyb je zodpovědná za bomby mířené na bývalou zvláštní agentku NCIS Zivu Davidovou. V třinácté řadě v díle Return to Sender je nalezen mrtvý, střelený do hlavy odstřelovačem. Prvně si tým myslel, že ho zabil britský špeh Jacob Scott, ale později bylo odhaleno že pravým vrahem byl bývalý agent CIA Trent Kort.

Objevil se v dílech:
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!