Nový Star Trek film se má začít natáčet už letos, premiéra už v roce 2025

Nový Star Trek film se má začít natáčet už letos, premiéra už v roce 2025

15.4.2024 17:10


Je nutné na velkém plátně odstartovat novou éru Star Treku s úplně novými postavami a novým příběhem. Alespoň takovou vizi má výkonný ředitel Paramount Pictures, který krátce promluvil o filmu Tobyho Haynese a Setha Graheme-Smithe. Těšíte se na to, že si na chvíli odpočineme od kapitána Kirka?


Výkonný ředitel Paramount Pictures Brian Robbins oznámil, že nový film ze světa Star Treku se začne natáčet už letos na podzim. Premiéra očekávaného snímku by měla nastat už v roce 2025. Vzhledem k předpokládanému náročnému natáčení a post-produkci jde poměrně o brzký termín, nicméně celá divize má od roku 2009 bohaté zkušenosti s natáčením různorodých Star Trek projektů, tudíž již ví jak na to.

(Nový Star Trek film se má začít natáčet už letos, premiéra už v roce 2025. Foto: Paramount Pictures)

Půjde o film, který nás zavede dekády před Star Trek J. J. Abramse. Režírovat stále má Toby Haynes (Andor) a scénář aktuálně ladí Seth Grahame-Smith, který již dříve pracoval na Star Trek: Beyond, tudíž se světem má již bohaté zkušenosti. Bohužel jsme se nedozvěděli nic nového o zápletce a nebyl představen ani jeden z hlavních herců, což by se na CinemaConu nabízelo.

Paramount Pictures mají ale v následujících letech plány na několik dalších filmů, zřejmě hned po tomto tím dalším bude závěrečná pouť party J. J. Abramse v hlavní roli s Chrisem Pinem. V zákulisí se mluví o tom, že nové filmy musí mít realistický rozpočet, který se nesmí utrhnout ze řetězu. Jelikož poslední filmy vždy utržily pod 500 milionů dolarů, nové projekty by neměly stát více jak 200 milionů dolarů, pokud studio chce inkasovat zisk už v kinech.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Star Trek: Discovery | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!