William Shatner nemá problém s de-ageingem či návratem pomocí umělé inteligence

William Shatner nemá problém s de-ageingem či návratem pomocí umělé inteligence

15.5.2024 16:55


Když už Patrick Stewart dostal svůj rozlučkový seriál a možná se chystá film, proč by studio nemohlo věnovat alespoň malou roli Williamu Shatnerovi? Ten by o návrat rozhodně stál a klidně by se nechal omladit. Shatner má postavu Kirka opravdu rád, tudíž by se nebál zajít ještě dál.


Herec William Shatner byl už opravdu blízko filmovému návratu do světa Star Treku. Když se ještě chystal Star Trek 4 pod vedením SJ Clarkson, tak Shatner se měl ve filmu objevit jako jeden z kapitánů Kirků po boku Chrise Pinea. Celý scénář se ale hodil do koše, tudíž s touto zápletkou se už nepočítá. A stejně tak se nejspíše nepočítá ani se Shatnerem.

(William Shatner nemá problém s de-ageingem či návratem pomocí umělé inteligence. Foto: Paramount)

Jenže tento třiadevadesátiletý herec to nevzdává a stále doufá ve svůj návrat ke Star Treku. Když už by k tomu mělo dojít, Shatner nemá žádný problém s omlazovacími techniky. Postava kapitána Kirka mu přijde dostatečně zajímavá, a tak by svolil určité cameo, ve kterém bychom viděli mladého Kirka alespoň na chvíli (a je prý jedno, zda to bude o deset, dvacet, třicet či padesát let).

A tím to nekončí. Pak je tu ještě umělá inteligence, která dnes už umí vytvořit téměř cokoliv. Dokud bude Shatner žít, nepřeje si, aby byl někam digitálně přidáván. Pokud ale umře, studio bude stát o Kirka a zaplatí hercově rodině slušný balík, tak Shatner dá rodině radu, ať na to kývnou. Za takové situace by se i klidně po své smrti vrátil. Shatner i na svůj úctyhodný věk aktivním hercem. Tak uvidíme, jak to dopadne.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Star Trek: Discovery | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!