S01E07: Empire Day

S01E07: Empire Day

CZ 17.11.2014 670 000 27 minut


Den Impéria není pro Ezru příliš šťastným dnem. S tímto dnem je spojená většina jeho potíží v celém životě. Zároveň Ezra narazí na starého přítele rodičů, který by mu mohl poskytnout dávno ztracené informace.
  • tom99
    tom99 28.11.2014 | 14:34:09

    No, spíše se mi na epizodě líbily odkazy na Klonové války, starou i novou trilogii, na totalitní režim (pětiletky, den oslav), než samotný příběh. Příběh mě znovu moc nenadchnul, navíc už jsme skoro v polovině řady a já nevidím nějaký souvislý příběh, který by se táhl napříč seriálem. Naše partička se zmůže jen na to, aby vyhodili něco do povětří bez nějakého většího smyslu. Škoda…


Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Dee Bradley Baker (Kassius Konstantine), Phil LaMarr (Bail Organa), James Hong (Azmorigan), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Kevin McKidd (Fenn Rau), Taylor Gray (Ezra Bridger), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Tiya Sircar (Sabine Wren), James Earl Jones (Darth Vader), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Jason Isaacs (Inkvizitor)