S03E19: Zero Hour: Part I

S03E19: Zero Hour: Part I

CZ 25.3.2017 490 000 27 minut


Velkoadmirál Thrawn odhaluje povstaleckou základnu na Atollonu a okamžitě na planetu zaútočí. Nepřipravení Povstalci jsou bezmocní a nemohou se bránit, proto Kanan a Ezra se vydávají hledat pomoc.


Thumbnail Play icon


 • Gripe
  Gripe 26.3.2017 | 11:12:12

  První část finále byla povedená. Odhalení Kaluse, smrt několika postav a (konečně) porážka rebelů. Pár věcí by se tomu dalo vytknout, a to třeba neuposlechnutí rozkazu, což zase rebely zachránilo (po kolikáté už?). Dále pak odhalení Atollonu, které mohlo proběhnout v minulých 3 epizodách, se tady sfouklo za pár minut. I tak to byl super začátek finále, bohužel pak přišla druhá část finále…

 • Darth Shi'mon
  Darth Shi'mon 26.3.2017 | 11:04:25

  Díl to byl hodně dobrý, ale jsem lehce zklamaný. Rebelie sice dostala pěkně na frak, ale hlavní hrdinové zase unikli bez zranění, doufal jsem, že aspoň jeden z nich zemře. Taky se mi nezdá ta Konstantinova akce, mohli jeho nelibost k Thrawnovi ukazovat během celé serie, nebo aspoň v posledních pár epizodách aby to jeho neuposlechnutí a narušení formace dávalo smysl. Jinak se mi to hlavně zdálo celé uspěchané, ani jsem nemrkl a Thrawn už útočil na Atallon. Ale celkově jsem s epizodou spokojený, rebelie dostala na prdel, Imperium konečně něco vyhrálo, Bendu byl cool, zvláštní, ale cool a Rebelové přišli o důležitého vojenského vůdce. (+ jsem rád, že Hera nazvala Kanana ,,my love" protože už jsem uplně zapomněl, že „jsou spolu“ :D :D )

 • Blackhand47XD
  Blackhand47XD 26.3.2017 | 8:53:17

  První část super, Thrawnův plán se hezky rozjel a dočkali jsme se i smrti dvou důležitých postav, ale pak…


Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Dee Bradley Baker (Kassius Konstantine), Phil LaMarr (Bail Organa), James Hong (Azmorigan), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Kevin McKidd (Fenn Rau), Taylor Gray (Ezra Bridger), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Tiya Sircar (Sabine Wren), James Earl Jones (Darth Vader), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Jason Isaacs (Inkvizitor)