S03E20: Zero Hour: Part II

S03E20: Zero Hour: Part II

CZ 25.3.2017 500 000 27 minut


Thrawn má Povstalce v hrsti, ale Sabine v čele armády Mandalorianů může vše změnit. Základna na Atollonu je ztracena, a tak se všichni musí rozhodnout, jak nadále naloží s Povstaleckou aliancí.


Thumbnail Play icon


 • DikZa2Ban
  DikZa2Ban 26.3.2017 | 11:04:58

  Nic moc no .

 • Andy Pippkin
  Andy Pippkin 26.3.2017 | 11:02:31

  Končím s touto ostudou Star Wars! Nehodlám se už dál utěšovat tím, že to je seriál pro děti a nebo, že za tím stojí Disney, když např. Gravity Falls bylo naprosto jasným příkladem, že tato kombinace může fungovat. Tento seriál je zkrátka od základu špatný, plný nelogických zvratů a chování různých postav vždy jen ve prospěch dobra. Thrawn a Maul jsou jen jedni z mála případů, že když zkrátka nejsou schopni s postavou pracovat, měly by od ní radši upustit úplně. Nejhorší ale je, jak strašně pořád shazují impérium, které ačkoliv je kruté a arogantní, tak rozhodně NENÍ směsice rádoby padouchů, s armádou až groteskně neschopných vojáků, kde ani podřízení neumí respektovat základní pokyn nadřízeného. I přes pár světlých chvil je i tato serie jen velké zklamání.. Shame! Shame! SHAME!!!

 • Gripe
  Gripe 26.3.2017 | 10:59:08

  Druhá část byla bohužel slabší. Pomoc od Bendu se mi opravdu nelíbila a ten rozkaz přestat bombardovat těsně před přehřátím štítu? To byla fakt blbost… Thrawn (ten knižní) by zničil štít, pocuchal jim základnu a pak teprve by došlo k pozemnímu útoku. Asi tvůrci chtěli, aby to mělo „Hoth feeling“ a ten to bohužel nemělo.

 • Blackhand47XD
  Blackhand47XD 26.3.2017 | 8:54:54

  …Deus Ex Machina Number 1, Deus Ex Machina Number 2 a mohu pokračovat dále. Tolik náhod a pomoci se Povstalcům snad nikdy nestalo a pozemní útok byla fakt mizerná část Thrawnova plánu, měli bombardovat dál.

 • dovahkiin
  dovahkiin 26.3.2017 | 3:21:31

  Budu to brát jako jeden delší díl, dávám 60% oběma částem a to jednoduše proto, že i když to pro Rebely byla jasná porážka a byli vyhnáni ze základny a i přes to že dokonce jedna z kladných postav zemřela, komandér Sato (stále vedlejší ale) je těžko uvěřitelné, že by z toho všichni hlavní vyvázli. Někdo měl zemřít a bylo by mi jedno kdyby to byl Zeb, Kanan a nebo třeba jen Chopper. Nebo alespoň Kalus. Ať už je to seriál pro děti nebo ne. Thrawn je nedostatečně podobný předloze, nedostál svému jménu a tomu jak se prezentuje, celá jeho genialita se ukázala pouze v tom že našel starou mapu sektoru a použil pár jednotek na odhalení minového pole. Podřízený velkoadmirála by nikdy nešel proti němu, ne ve striktním Impériu. Body za Bendua a Dodonnu. Série začala dobře a vygradovala ke zklamání.


Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Dee Bradley Baker (Kassius Konstantine), Phil LaMarr (Bail Organa), James Hong (Azmorigan), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Kevin McKidd (Fenn Rau), Taylor Gray (Ezra Bridger), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Tiya Sircar (Sabine Wren), James Earl Jones (Darth Vader), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Jason Isaacs (Inkvizitor)