Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

30.3.2023 15:15


Animované seriály nejsou pouze pro děti. Dave Filoni má stále čím větší podíl na celkových Star Wars a nebojí se propojovat animované projekty s těmi hranými. Nyní jsme se dočkali dalšího důležitého debutu postavy, kterou jsme doposud viděli pouze v animovaném seriálu.


Tak už to není jen Chopper, který se krátce mihl ve filmu Rogue One. Dave Filoni si nadále plní své dětské sny a dokázal do poslední vysílané epizody (Chapter 21: The Pirate) seriálu The Mandalorian propašovat svého lasata Garazeba Orreliose. Toho jsme naposledy viděli ve čtvrté řadě našeho seriálu.

(alší postava z Rebels se dočkala hraného debutu. Foto: Disney+)

To se vydal společně s Alexsandrem Kallusem založit novou kolonii lasatů, kteří byli téměř před vymřením. Jelikož je ale Zeb stále srdcem hlavně povstalec, není se čemu divit, že je v našem seriálu ve službách Nové Republiky. Jeho výskyt nás nejspíše láká na seriál Ahsoka, kde se má objevit většina party právě z Povstalců. Jmenovitě můžeme počítat s Herou Syndullou, Sabine Wren a i Ezrou Bridgerem. Vyloučeni ale nejsou i jiné (vedlejší) postavy.

Hraný debut Garazeba Orreliose nám ale dává naději, že uvidíme i jeho v Ahsoce. Další dobrou zprávou je, že CGI postavy se velice povedlo a celkově v epizodě patřilo k tomu nejlepšímu, co jsme v ní viděli. Dalším příjemným překvapením je to, že se vrátil i dabér Steven Blum, který si postavu zahrál i nyní. A vlastně i fanoušci českého dabingu nebyli zklamáni, neboť Daniel Rous, který postavu namluvil v Rebels, si našel čas a Zeba nadaboval i v Mandalori­anovi.

Líbil se vám hraný debut Zeba?


Jít na Star Wars: Rebels | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!