Kanan Jarrus se nakonec objevil v seriálu Ahsoka, alespoň částečně

Kanan Jarrus se nakonec objevil v seriálu Ahsoka, alespoň částečně

9.9.2023 11:00


Některé postavy jsou mrtvé, a tudíž nemají v dalších příbězích co dělat. Naštěstí Dave Filoni toto pravidlo v případě Kanana neporušil, ale neodpustil si drobný pohled na hraného Kanana Jarruse. Šlo ale o velice kratičký záběr a ještě z dálky, tudíž všimnout si ho je prakticky nemožné.


Minulý týden jsme zrovna dávali dohromady seznam postavRebels, které se mohou ještě objevit v seriálu Ahsoka. Jacen Syndulla se již hraného pojetí dočkal a nyní jsme se dočkali i další důležité postavy – Kanana Jarruse. Ale jen částečně. Asi většina z vás ví o kauze staré pár měsíců, kdy se dabér a herec Freddie Prinze Jr. veřejně vyjádřil, že se k roli již nechce vracet.

Nebylo by to proto, že Star Wars nemá rád, spíše naopak. Postavou Kanana již řekl vše podstatné a není potřeba se k Jarrusovi vracet skrze flashbacky, vzpomínky či halucinace. Hned na úvod tak musíme říci, že Freddie Prinze Jr. se nezúčastnil žádného natáčení Ahsoky, přesto jeho Kanan v seriálu byl.

(Kanan Jarrus se nakonec objevil v seriálu Ahsoka, alespoň částečně. Foto: Disney+)

V epizodě Fallen Jedi jsme se dočkali krátkého záběru na kokpit lodi Duch, kde jsme mohli vidět Kananovu fotografii. Šlo poměrně o rychlý záběr, kdy se pouze dohadujeme o tom, zda to byl Kanan či nebyl. S 99% jistotou ale můžeme říci, že šlo o Jarruse, nicméně ani nebyl zapotřebí skutečný herec.

Fanoušci odhadují, že tvůrci použili již známý obrázek Kanana a Hery Syndully, který byl pro potřeby seriálu řádně upraven (viz níže). Jednalo se jen o sekundovou záležitost a zřejmě jen pomrknutí po fanoušcích animovaného seriálu. Alespoň jsme si tak mohli odškrtnout, že i Kanan Jarrus byl v seriálu Ahsoka. Už tedy zbývá jen pár posledních postav, aby si své cameo mohla splnit celá původní parta Povstalců.

(Fanoušci hádají, že pro účely seriálu byla použita tato kresba Kanana. Foto: Disney)


Jít na Star Wars: Rebels | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře