Freddie Prinze Jr. končí jako dabér a herec s rolí Kanana Jarruse

Freddie Prinze Jr. končí jako dabér a herec s rolí Kanana Jarruse

18.5.2023 17:42


Dělali jste si zálusk, že byste Freddieho Prinze Jr. mohli slyšet či vidět v blížícím se seriálu Ahsoka? Nechte si dále zdát. Freddie Prinze Jr. končí s rolí Kanana a už se k postavě z dobrých důvodů nechce vracet. Jaký je onen důvod? A je pro fanoušky opodstatněný?


Celá skvadra animovaných postav zažívá jakési obrození, neboť si Dave Filoni vyndává své oblíbené postavy ze svých seriálů a hází je do hraných projektů. Partu z Rebels čeká ještě letos hraný debut v seriálu Ahsoka. Konkrétně se má objevit Hera Syndulla, Sabine Wren, Ezra Bridger, Chopper, Thrawn a Garazeb Orrelios se objevil již v Mandalorianovi.

(Freddie Prinze Jr. končí jako dabér a herec s rolí Kanana Jarruse. Foto: Disney+)

Do party nám tam citelně schází už jen Kanan Jarrus, kterého pro seriál Rebels nadaboval Freddie Prinze Jr.. Výhodou je, že Freddie Prinze Jr. není pouze dabérem, ale na rozdíl od většiny svých kolegů i výborným hercem. Jeho postava ovšem jako jediná z celé skvadry zemřela, tudíž s jeho výskytem je to malinko komplikované. To ovšem ale není jediný problém. Sám herec o další návrat již nestojí:

Požádali mě, abych si nadaboval Kanana v seriálu Star Wars: The Bad Batch, ale upřímně jsem nechtěl. Pokaždé, když slyšíme Kananův hlas po konci Rebels, tak to malinko podráží jeho oběť.

Toto Freddie Prinze Jr. řekl pro YouTubera Kristiana Harloffa, který s ním dělal rozhovor. Nenechte se mýlit, Freddie je velkým Star Wars fanouškem a ten svět miluje. Byl to ale on sám, který Filonimu navrhl, že Kanan musí v průběhu čtvrté řady zemřít. Kdyby možná bývalo čistě na Filonim, postava by tu klidně mohla být s námi i nadále – Filoni nerad zabíjí své milované postavy. Nakonec ale kormidelník Star Wars dal na radu svého přítele a nechal Kanana zemřít hrdinskou smrtí. Ani plánované cameo v Epizodě IX nebylo úplně chtěné:

Ve filmu Vzestup Skywalkera jsem taky nechtěl být. Studio mě požádalo o laskavost. A došel jsem k názoru, že veškeré laskavosti jsou nyní už vyčerpané. Takže žádný seriál Ahsoka. S rolí Kanana jsem skončil. Na takové věci jsem už starý.

Zdá se, že Freddie Prinze Jr. s rolí Kanana skutečně skončil. Rozhodně nemá smysl, aby se herec vracel do nesmyslných projektů, kde bude dabovat mladého Kanana. Cameo v Star Wars: The Bad Batch bylo vzhledem k vyspělosti jeho hlasu malinko rušivé. Taktéž nejsme fanoušky, aby se usmrcená postava neustále vracela a tím pádem podkopávala svou původní smrt. Freddie Prinze Jr. to tedy myslí dobře a nechce se vracet za každou cenu. A už vůbec ne kvůli fan-servisu.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Star Wars: Rebels | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!