Které animované postavy z Rebels mají největší šanci se ukázat v Ahsoce?

Které animované postavy z Rebels mají největší šanci se ukázat v Ahsoce?

31.8.2023 16:24


Hraný seriál Ahsoka před týdnem odstartoval na stanici Disney+. Potkali jsme celou řadu známých, o kterých jsme samozřejmě věděli již dlouho dopředu. Dnes se podíváme na postavy, které mají největší šanci se objevit i v hraném podání. Tak co, uvidíme je dříve či později?


Tento článek byl sepsán ještě před třetí epizodou seriálu Ahsoka s názvem Time To Fly, tudíž jednoho odhalení jsme se již dočkali právě v tomto díle.

1. Garazeb Orrelios

Když už si Zeb odbyl svůj hraný debut ve třetí řadě Mandaloriana, byla by škoda ho nevyužít i v Ahsoce. Vždyť se objeví téměř všichni žijící členi posádky Ghost a Zeb by v partě chyběl. Tvůrci snad najdou správný moment, kdy Zeba do seriálu zakomponovat. I třeba jen na jeden díl. Steven Blum postavu nadaboval v animovaném seriálu a stejně tak učinil i v hraném Mandalorianovi.

(Zeb. Foto: Disney+)

2. Alexsandr Kallus

Kallus je bývalý imperiál, který následně změnil stranu a přidal se k Povstalcům. V závěru seriálu Rebels odletěl na planetu Lira San, kde se dozvěděl, že nevyhubil veškeré Lasaty. Zeb s Kallusem se postupně stali dobrými přáteli. Pokud se ale Zeb přidal ke službám Nové Republiky, Kallus by mohl jeho kroky následovat. Třeba nás čeká hraný debut i této postavy. V seriálu Kalluse daboval David Oyelowo, který by s největší pravděpodobností hraného Aleksandra spíše nehrál. Pokud se budou tvůrci držet vzhledu animované postavy a rozkliknete profil herce, pochopíte proč.

(Kallus. Foto: Disney+)

3. Jacen Syndulla

Když se kamera nedívala, ve volných chvílích se bývalý Jedi Kanan Jarrus odvázal k razantnímu kroku a navštívil kokpit Hery Syndully. Jacen se narodil až po smrti svého otce, ale stále by mělo jít o puberťáka. Pokud je tedy Hera správná matka, určitě Jacena často navštěvuje, když není vytížena svou pozicí generálky u Nové Republiky. A snad si tuto příležitost nenechá seriál Ahsoka ujít. Jacena by mohl aktuálně někdo hlídat. Případných strýčků je tu celá řada. Jacen by taktéž mohl přebývat v nějaké vesmírné školce. Seznámení s Grogu a později dětmi ze Star Wars: Skeleton Crew by se jistě nabízelo.

(Jacen. Foto: Disney+)

4. Rex

Temuera Morrison Star Wars stále miluje. Na Novém Zélandu stále čeká, až mu tvůrci zavolají a pozvou ho na natáčení druhé řady The Book of Boba Fett, která se pro tuto chvíli nechystá. Doufejme, že si v mezičase zkrátil čekání a střihl si roli kapitána Rexe, velice blízkého přítele Ahsoky Tano. Morrison kromě Boby Fetta ztvárnil i klonové vojáky ve flashbackové scéně z třetí řady Mandaloriana a v seriálu Obi-Wan Kenobi vdechl život veteránovi Nexovi.

(Rex. Foto: Disney+)

A o jakou postavu z Rebels byste v hrané Ahsoce stáli nejvíce?

Zdroj: SideShow.com


Jít na Star Wars: Rebels | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře