Fanoušky Rebels čekají ty nejlepší časy, takto vypadají hlavní postavy v hraném pojetí

Fanoušky Rebels čekají ty nejlepší časy, takto vypadají hlavní postavy v hraném pojetí

11.4.2023 15:28


Trailer na seriál Ahsoka nám dal vzpomenout na ukončený seriál Rebels. Seriál sice skončil v roce 2018, ale příběh hlavních postav nadále pokračuje. Drtivá většina z nich se totiž objeví v Ahsoce a dost možná i v dalších projektech. Co na jejich hrané verze vlastně říkáte?


1. Ezra Bridger

Ezra je jedním z hlavních lákadel seriálu Ahsoka, ale v traileru jsme ho viděli pouze na hologramu a zřejmě z nějakého historického záznamu. Náš Ezra Bridger tedy nyní může vypadat zcela jinak. Otázka zůstává stále stejná – kam Ezra zmizel společně s velkoadmirálem Thrawnem? A pokud už je Thrawn zpátky, kde je Ezra nyní? Zatím se spekuluje, že obě postavy skončily v neprobádaném koutě galaxie. Ezru v seriálu hraje Eman Esfandi.

(Budoucnost řádu Jedi? Foto: Disney+)

2. Sabine Wren

Sabine Wren bude jednou z hlavních postav v seriálu a ztvárnila ji herečka Natasha Liu Bordizzo. Wren vidíme v traileru hned několikrát a to dokonce i s různou délkou vlasů. Seriál Ahsoka se tedy bude nejspíše odehrávat v delším časovém horizontu, nebo se naopak dočkáme nějakých flashbackových sekvencí. Jelikož jedna scéna náramně připomíná časový portál z A World Between Worlds, není vyloučené, že budeme cestovat i časem. Jelikož toto téma ale do Star Wars příliš nepatří, doufejme, že tomu tak nebude.

(Sabine bude jednou z hlavních postav. Foto: Disney+)

3. Hera Syndulla a Chopper

Postava, která je spojena s novodobými komiksy, první řadou Star Wars: The Bad Batch či hrou Rogue Squadron. Asi těžko bychom hledali projekt v imperiální či v post-imperiální době, kde by by Hera chyběla. Vrací se i nyní a hraje i herečka Mary Elizabeth Winstead, která je shodou okolností manželkou Ewana McGregora. Star Wars mají zkrátka v krvi. Když už jsme zmínili Heru, nemůžeme vynechat i Choppera. Ten si svůj hraný debut odbyl v Rogue One. Jeho jedinečný zvuk vytvořil sám Dave Filoni.

(Hera nemůže chybět. Foto: Disney+)

4. Garazeb Orrelios

Zeb pro tuto chvíli nebyl oficiálně potvrzen. Co ale není, může být. Své čestné cameo si již odbyl v seriálu The Mandalorian v epizodě Chapter 21: The Pirate. Internet ho přivítal s otevřenou náručí neboť se maska / CGI velice povedlo. Právě tento malý štěk určitě nebyl nevýznamný a seriál nás tak láká na věci budoucí. Zeba ještě stoprocentně uvidíme. Postavu si opět zahrál Steven Blum. Jeho Zeb je aktuálně ve službách Nové Republiky jako pilot.

(Zeba jsme viděli už v Mandalorianovi. Foto: Disney+)

5. Thrawn

Vlastně už druhá řada Mandaloriana lákala na velkoadmirála Thrawna. Nyní se vrací jako dědic Impéria, neboť nabyl dojmu, že imperiální pozůstatky patří po císařově smrti právě jemu. Kolem Thrawna se nejspíše nebude točit pouze seriál Ahsoka, ale i plánovaný celovečerní film. Nelze si nevšimnout, že Dave Filoni si hojně bere inspiraci z Thrawnovy trilogie a spoustu aspektů z knižní série uvidíme i v našem seriálu či připravovaném filmu. A to nejdůležitější – postavu si opět zahraje Lars Mikkelsen, který postavu nadaboval i pro náš seriál.

(Kdo se na něj netěší? Foto: Disney+)


Jít na Star Wars: Rebels | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!