Kam dál po Vadné Várce? Nabízí se seriál o ženských hrdinkách

Kam dál po Vadné Várce? Nabízí se seriál o ženských hrdinkách

19.5.2024 15:11


Studio Lucasfilm už určitě v tajnosti pracuje na dalším animovaném seriálu, který nám snad brzy odtajní. Využijeme tedy ještě této chvíle a zapřemýšlíme, jaké osudy postav jsou nedořešené a komu by slušel seriál. A právě několik zajímavých spojení se přímo nabízí.


Jako vždy se u každého seriálu musí vybrat to správné časové období, ve kterém se bude seriál odehrávat. I když bychom chtěli, aby v tomto ohledu byli tvůrci odvážnější a vzali nás do neprobádaných vod, animované seriály asi vždy sloužily k tomu, aby prohlubovaly původní filmy a dnes i hrané seriály.

S jistotou se tak dá říci, že se zaplní nějaké (méně známé) období mezi filmy / seriály. Šestý smysl nám ale říká, že opět zůstaneme mezi Epizodou III a IV. V jednom za našich předchozích článků jsme se věnovali možnému seriálu o Asajj Ventress. Za tímto seriálem si stále stojíme, Asajj by se měla objevit v dalším připravovaném projektu, jinak si opravdu nedokážeme vysvětlit, její (ne)zakomponování do hlavního děje Vadné Várky.

Koho ale k ní? Před pár týdny skončil i seriál Star Wars: Tales of the Empire, kde si tvůrci nechali otevřený konec pro Barriss Offee a Lyn Rakish. Jejich příběh se taktéž odehrává mezi Pomstou Sithů a Novou Nadějí, tudíž by skvěle seděli k Asajj Ventress. Navíc všechny tři dámy určitý čas pobývaly na temné straně Síly.

(Kam dál po Vadné Várce? Nabízí se seriál o ženských hrdinkách. Foto: Disney+)

Všechny tři navíc našly vykoupení. Další společný jmenovatel, který je opravdu mocný a stálo by za něj ho více prozkoumat. Tři uživatelky Síly, každá našla v sobě dobro a nyní se scházejí, aby se vydali / bojovali proti společnému nepříteli. K nim bychom přidali ještě jednu postavu a to Revu. Ta hrála prim v hraném seriálu Obi-Wan Kenobi. Dokonce se šuškalo o spin-offu s Revou, ale po špatných ohlasech na postavu a taktéž herečku Moses Ingram se asi od nápadů upustilo.

Animovaná tvorba je ale zcela něco jiného než hraná. A právě tam by své vykoupení mohla najít Ingram společně se svou Revou. Všechny ženy spojuje to, že jejich nedokončený příběh se odehrává zhruba ve stejném časovém období, tzn. deset let po Pomstě Sithů. Ani jeden příběh těchto postav není definitivně uzavřen, nevíme, jak postavy skončí a v tomto ohledu tak mají tvůrci nepopsaný list.

Čtyři ženy v jednom seriálu a všichni se světelným mečem – to se opravdu vidí málokdy. A pro studio Lucasfilm je to tak jedinečná příležitost něco podobného spáchat. Tento článek nepíšeme kvůli tomu, že by tento projekt byl naším vysněným přáním. Ale spíše z toho důvodu, že Lucasfilm nám dává nápovědy (nebo my je alespoň v nedávných seriálech chtě nechtě nevidíme), že se něco podobného chystá. V komentářích nám dejte vědět, co si o tom myslíte.

Uvítali byste seriál s Asajj, Barriss, Revou a Lyn?

68%
32%
19 hlasů

Jít na Star Wars: The Bad Batch | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!