S35E02: I'm a Wild Banshee

S35E02: I'm a Wild Banshee

CZ 4.10.2017 8 150 000 43 minut


Čtvrtý až šestý den. Kterému kmeni se nepodaří vyhrát imunitu a bude tak nucen vyřadit druhého trosečníka ze soutěže?

Po návratu z kmenové rady se Chrissy cítí lépe ohledně své pozice v kmeni, a to díky napětí mezi Ashley, JPm a Alanem. Zároveň je ráda, že nemusela použít symbol imunity, protože ho může využít v dalších kolech jako nalíčení pasti.

V kmeni Healers se upevňuje pouto mezi Colem a Jessicou. Joe si promluví s Mikem, že by měli držet spolu. Když je Joe v táboře sám, rozhodne se, že půjde hledat skrytý symbol imunity. Povedlo se mu najít nápovědu k symbolu, která nejspíš ukazuje, že nápověda je v okolí voru. Proto se obává, jestli symbol nenašel Cole, jelikož dnes používal vor. Když se tedy Cole vrátí, Joe se s ním podělí o nápovědu a zjišťuje, zda Cole nenašel symbol imunity. Ten jej však nenašel a po přezkoumání mapy zjišťují, že nápověda ukazuje k studni, a ne k voru. Jdou proto hledat imunitu ke studni a Joeovi se ji podaří najít.

V kmeni Hustlers si Ryan vybudoval dobrou pozici a uzavřel s Devonem pevné spojenectví. Simone cítí, že je na okraji kmene, a proto se snaží dokázat, že je pro kmen přínosem. Ali zatím uvažuje, s kterými lidmi uzavřít spojenectví, aby je mohla ovládat a dostat se daleko. Patrick se snaží kmen zabavit svými vtípky. Ale ty lezou na nervy Lauren, která si postěžuje Ali ohledně Patricka. Ali začíná uvažovat, zda bylo dobré uzavřít spojenectví s Patrickem, když začíná lidem lézt na nervy.

V táboře kmene Heroes se JP snaží očistit svou reputaci a vysvětlit, že ani on ani Ashley imunitu nemají a nejsou silný pár. Rozhodne se proto, že bude hlavním zásobovačem kmene. Chrissy si promluví s Benem, což vyústí v uzavření spojenectví mezi těmi dvěmi. Ben si myslí, že nyní on s Chrissy mají v kmeni největší moc, jelikož jejich rozhodnutí ovlivní budoucnost kmene.

Joe a Lauren se soutěže nezúčastňují. Hustlers jsou první kmen, kterému se podaří vytáhnout všechny díly skládačky. Po nich jsou s první částí hotovi Heroes a Healers zaostávají. Ačkoliv se Healers dostanou s díly skládačky na plošinu jako poslední, tak Desi a Mike vyřeší skládačku jako první. Jako druzí skončí Heroes a poslední Hustlers, jehož členky Ali a Simone nedokázaly vyřešit skládačku.

Zpět v táboře se Simone omlouvá, že nezvládla skládačku. Ví, že dnes může jít domů, proto se snaží přemluvit Lauren a Ali, aby společně vyhodily Patricka. Lauren s plánem souhlasí. Mužská část kmene se zase rozhodla, že vyhodí Simone. Uprostřed se nachází Ali, která uvažuje, na kterou stranu se přiklonit.

Na kmenové radě se mluví o tom, co pro kmen bude do budoucna nejlepší a především o důvěře, která je tím nejdůležitějším. Patrick všechny překvapí, když řekne, že věří SKORO všem, a ne ÚPLNĚ všem. Kvůli tomuto prohlášení se Patrick začíná cítit zranitelně a nervózně. Hlasování dopadlo tak, že vyřazená byla Simone v poměru 5–1, která nakonec jako jediná hlasovala pro Patricka.

Shrnutí:

Odměna Imunita Vyřazený hráč
Soko
Simone
2. vyřazený
17/18
5–1
Den 6
Levu

Zdroj: CBS, Foto: CBS
  • Lazaxter
    Lazaxter 6.10.2017 | 8:29:41

    Neurazí, ale ani nenadchne. Snad se to rozjede.

  • SaDiablo
    SaDiablo 5.10.2017 | 17:50:30

    Ryan a Ali mě začínají zajímat, naopak Joe se zatím chová jako king, ale nijak extra si nevytváří aliance, a když se honí po idolech a začne být paranoidní, tak dopadne jak Tony v min. sérii (ale Tony byl aspoň vtipnej a zajímavej).


Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show