Seriál nám hned v úvodu odhalil zajímavou roli Amandly Stenberg

Seriál nám hned v úvodu odhalil zajímavou roli Amandly Stenberg

7.6.2024 8:59


Koho hraje Amandla Stenberg a jak je její role zvláštní? Vlastně již na začátku nebylo úplně jasné, kdo je záhadná postava Amandly Stenberg. Pozorný divák dostával nápovědy již během marketingové kampaně, ale až nyní v tom máme jasno. Článek obsahuje spoilery z první epizody.


Hned první epizoda na to šla zhurta a odhalila, že Amandla Stenberg v seriálu The Acolyte má dvojroli – hraje Oshu a taktéž Mae. Pokud jste četli první popisy úniku děje, tak již tam se dalo na první dobrou odhadnout, že děj se bude točit okolo dvojčat. Zpočátku se ale tuto záhadu snažili tvůrci co nejvíce ututlat.

Marketingová kampaň se primárně zaměřovala na Mae, která byla vidět několikrát v traileru. Navíc když se popisovala role Amandly Stenberg, vždy se především mluvilo o tajné učednici, která sešla z cesty, což odpovídalo právě Mae. Jelikož se v dnešní době únikům prakticky nevyhneme, tak tvůrci si začali uvědomovat, že udržet toto tajemství bude velice obtížné. A tak nakonec dali divákům větší nápovědu. V nových TV spotech byla vidět třeba už i Osha, což definitivně potvrdilo zvěsti o další roli Amandly Stenberg.

(Seriál nám hned v úvodu odhalil zajímavou roli Amandly Stenberg. Foto: Disney)

V neposlední řadě nesmíme zapomínat taktéž na plakát, kde je Amandla Stenberg vidět rovnou dvakrát. Někteří si stále mysleli, že Mae bude mít rozdvojenou osobnost, ale nakonec se tvůrci uchýlili k zápletce s dvojčaty. Tato záhada nám je odhalena hned v prvním díle s názvem Lost / Found, tvůrci nás příliš dlouho nenapínají a prakticky hned po prvních pár scénách se dozvíme pravdu.

Dvojčata ve světě Star Wars nejsou samozřejmě nic nového. Z novodobé tvorby si můžeme vzpomenout na na huttská Dvojčata ze seriálu The Book of Boba Fett a samozřejmě nemžeme zapomenout na nejznámější dvojčata z celé ságy a to na Luka Skywalkera a Leiu Organu. V seriálu The Acolyte ale každá ze sester stojí na druhé straně barikády a nabízí se tak klasický, sourozenecký konflikt.

Překvapilo vás, že Amandla Stenberg hraje dvě role?


Jít na The Acolyte | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!