Proč by mohl být Cad Bane stále mezi živými? Dabér vysvětluje situaci

Proč by mohl být Cad Bane stále mezi živými? Dabér vysvětluje situaci

28.10.2022 16:00


Dave Filoni a Jon Favreau vrátili do hry oblíbeného námezdního lovce z Klonových válek. Jenže sotva ho představili v hrané podobě, tak ho zabili. To se mnohým fanouškům nelíbí. Smrt postavy ale de facto odmítá i dabér Corey Burton, který věří, že dobří záporáci nikdy neumírají.


Námezdní lovec Cad Bane se stal oblíbený díky seriálu Star Wars: The Clone Wars. Následně se objevil i v imperiálním období a to konkrétně v seriálu Star Wars: The Bad Batch. Letos jsme se ho dočkali i v hrané podoby v The Book of Boba Fett. Byl de facto jedním z hlavních záporáků celého seriálu. Sotva se ale v seriálu objevil, přišli jsme o něj a postava je zdánlivě mrtvá.

Fanouškům to ovšem stále nedá spát a nevěří tomu, že Cad Bane ve svých jednasedmdesáti letech je skutečně pryč. Když ho Boba Fett v závěrečném díle In the Name of Honor probodl, v pozadí slyšíme podivné pípání z Baneových mechanických vychytávek, které by mohlo naznačovat, že jeho srdce stále tluče. Toho se fanoušci drží a tajně doufají, že jejich námezdní lovec je stále mezi živými.

(Žije Cad Bane? Podle herce dobří záporáci nikdy neumírají, souhlasíte? Foto: Disney+)

Když se podíváme do novodobé historie Star Wars, tak těch ikonických postav moc neumírá. Však i sám Boba Fett přežil pád do Sarlacca, Cobb Vanth postřelení taktéž rozchodil, Reva přežila probodnutí světelným mečem nadvakrát, nemluvě o Fennec Shand. Všechny tyto podivné případy, kdy zdánlivě probodnuté a postřelené postavy přežily, nám dávají naději, že Cad Bane je taktéž stále mezi živými.

A vlastně se na tom shoduje i dabér Corey Burton, který postavu namluvil jak v animovaných seriálech tak v tom hraném. Burton samozřejmě nemá žádné tajné informace od Davea Filoniho, ale spíše tipuje. Sám je toho názoru, že čím větší a důležitější záporák, tím je pravděpodobnější že stále žije. Dobří záporáci zkrátka neumírají.

Vždy se z těchto postav dá vytěžit něco víc a tvůrci neradi tyto slavné a důležité postavy pouštějí definitivně k ledu. Corey Burton tak má největší naděje, že je Cad Bane stále mezi živými. O druhé řadě seriálu The Book of Boba Fett se stále spekuluje, takže tam by se výskyt Banea opět nabízel. Bohužel zatím nemáme potvrzené pokračování a ani návrat tohoto námezdního lovce, takže nám nezbývá nic jiného než doufat a čekat.

Přáli byste si, aby Cad Bane byl stále živý? Nebude ale problém v tom, že zdánlivé zabití nebude ve světě Star Wars již nic znamenat?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na The Book of Boba Fett | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!