Štáb natáčí v okolí Londýna a jedna herečka neví, jestli se do seriálu ještě vrátí

Štáb natáčí v okolí Londýna a jedna herečka neví, jestli se do seriálu ještě vrátí

20.4.2022 14:05


Natáčení třetí řady je v plném proudu, ale vzhledem k tomu, že pokračuje především ve studiích, nemáme pro vás moc novinek. Nějaké se však objevily nedávno.


Po krátkém natáčení v Itálii, Slovinsku a Chorvatsku se štáb vrátil do Velké Británie, kde probíhá natáčení v londýnských studiích Longcross. Nedávno se však štáb vydal do nedalekého lesa Epping, který se začal připravovat pro natáčení.

My pochopitelně netušíme, co by se tu mohlo natáčet, protože tento les lze využít k tisíci různým scénám, nicméně víme alespoň to, že se tu připravují vozy tažené koni, stoly, sudy, truhly a v neposlední řadě i stany. Na fotografie z míst budoucího natáčení se můžete podívat například na této stránce.


(Představitelé hlavních rolí se aktuálně nachází v Londýně. Foto: Netflix)

Dále se na natáčení začali připravovat další herci. Patří mezi ně Tom Canton (Filavandrel) a Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo). Dále bychom se ve třetí řadě měli dočkat i detektivního dua tvořeného Codringherem a Fenn. Právě představitelka Fenn, herečka Liz Carr, prozradila, že příští měsíc míří na natáčení.

Naopak herečka Adjoa Andoh, představitelka Nenneke, kterou nám představila druhá série, netuší, zda se jí dočkáme ve třetí řadě. Údajně nebyla oslovena nikým z tvůrců, nicméně pevně věří tomu, že se jí v budoucnu ještě dočkáme.

Zdroje článku: Redanian Intelligence, Comic Book


Jít na The Witcher | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!