Jaredova manželka bude Walkerova manželka

Jaredova manželka bude Walkerova manželka

15.9.2020 19:41


Nový Cordell Walker nalezl svou zesnulou manželku, kterou neztvární nikdo jiný, než skutečná manželka jeho představitele Jareda Padaleckiho – Genevieve Padalecki. Vídat ji budeme ve flashbacích.


Padaleckiho Cordell Walker se bude muset potýkat s problémy uvnitř jeho vlastní rodiny, kterou na dva roky opustil, aby v utajení působil u důležitého případu. Bude muset opět navázat vztah se svými dvěma dětmi Stellou a Arlem, jejichž představitele už známe. Tyto děti ale bohužel musí vychovávat bez své manželky, protože ta zemřela za podezřelých okolností. Dosud jsme nevěděli, jaká herečka se v této roli představí, ale dnes už jsme chytřejší.

Walkerovu manželku totiž ztvární herečka Genevieve Padalecki, která je ve skutečnosti Jaredovou manželkou. Genevieve můžete také znát ze seriálu Wildfire a rovněž si zahrála i v Supernatural po boku svého nynějšího muže, kterého při tomto natáčení poznala. Po jejich svatbě v roce 2010 se Genevieve přesunula do ústraní a místo herectví se věnovala jejich třem dětem. Pro oba je rovněž výhodou, že se seriál bude natáčet v texaském Austinu, kde jejich rodina žije, takže to ke svým dětem nebudou mít daleko. Toto obsazení má také výhodu v tom, že se oba herci nemusí v dnešní době postihnuté koronavirem bát natáčení romantických scén a nemusejí mezi sebou udržovat odstup.


(Genevieve si po boku Jareda zahrála už v Supernatural. Foto: The CW)

Genevieve se tedy vžije do Cordellovy zesnulé manželky Emily. Ta je silnou, schopnou a velkorysou ženou, která má velkou odvahu a svou pozornost věnuje pomáhání bezprávným. Emily je pravou hrdinkou Walkerovy rodiny. Vídat ji budeme ve flashbacích a měla by patřit mezi vedlejší, avšak velmi důležité postavy.

Zdroj: Deadline

Co říkáte na to, že manželé Padaleckiovi ztvární manžele Walkerovy?


Jít na Walker | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře