Deadpool 3 si plánuje dělat srandu ve velkém z předchozích MCU filmů

Deadpool 3 si plánuje dělat srandu ve velkém z předchozích MCU filmů

3.7.2022 16:58


Když máte k dispozici veškerou historii MCU filmů a seriálů, tak je rozhodně z čeho čerpat. A je z čeho si dělat srandu. A to taktéž tvůrci i plánuji. Byla by veliká škoda neotřít se již o nějakého známého hrdinu, událost či situaci, která už nastala a přímo vybízí k dobrému vtípku.


První dva filmy s Deadpoolem se museli obejít bez podpory Marvel Cinematic Universe a snímky si musely vystačit pouze s příběhy mutantů od Foxu. To se nyní ovšem mění a scenáristi budou mít daleko větší pole působnosti. U třetího dílu nadále zůstává duo Rhett Reese a Paul Wernick. Oba pánové si moc dobře uvědomují, že je opravdu z čeho si dělat srandu:

Kolik filmů má MCU již za sebou? 25? 26? 28? Nějak tak podobně. Máme plnou pokladnici a je z čeho si dělat srandu. A Deadpool je oportunista, který této příležitosti rád využije.


(Deadpool si teď může dělat srandu ze všech těchto postav. A rozhodně to udělá. Foto: Disney)

V tomto ohledu mají tvůrci neuvěřitelnou výhodu. Přes dvacet filmů a téměř deset seriálů je zkrátka slušná nálož materiálu, co si vypůjčit a z čeho si udělat srandu. Rhett Reese a Paul Wernick tak mají celou paletu možností. Samozřejmě ne všechny vtípky budou pro studio stravitelné, nicméně Disney ví, do čeho jde. Sprostší formát u prvních dvou filmů fungoval a nyní se nic měnit nebude:

Nemějte o to strach, v tomto ohledu je studio Disney velice ohleduplné. Pokud dojde na vtip a my překročíme linii, možná nám řeknou, že tento vtip není na místě. Jinak je ale studio neověřitelně podporující. Předtím jsme filmy dělali separátně od zbytku MCU a měli jsme úspěch, oni měli se svými filmy ještě větší. Máme jejich podporu a je skvělé ji cítit.

Tvůrčí vize je vždy důležitá. Doufejme tedy, že Deadpool 3 bude i pod hlavičkou Disneyho stát za to a kreativa nebude potlačena kvůli celkově rodinnějšímu zaměření studia. My se na výsledek těšíme a je dobře, že alespoň jeden projekt od Foxu přežil. Pokud si někdo druhou šanci zasloužil, byl to rozhodně Deadpool (a samozřejmě také Wolverine, na kterého snad také dojde).

Zdroj: ComicBook.com


Jít na X-Men | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!