S16E12: American Data?

S16E12: American Data?

CZ 30.6.2020 21 minut


Steve s kamarády už dlouho šetřili na lýtkové implantáty. Když šli ale společně vybrat peníze na implantáty pro všechny čtyři, ukázalo se, že Steve už z fondu nějaké peníze vybral, tudíž nemají dost. Rozhodnou se tedy vydělat zbytek peněz účastí na psychologickém experimentu. Zbytek rodiny Smithů se mezitím bude snažit rozveselit truchlícího Stana.
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

American Dad!(Americký táta)

Americká rodinka od Setha McFarlanea opět v satirickém animovaném podání, tentokrát v čele s pravým patriotem a agentem CIA Stanem Smithem. Jeho rodinku tvoří manželka Francine, teenageři Hayley a Steve, mimozemšťan Roger a německy mluvící rybka Klaus.

USA | 2005 | Vysílá se
vysílání
18 sezón | FOX, TBS | 22 minut
žánr
Animovaný, Komedie
hrají
Seth MacFarlane (Stan Smith), Eddie Kaye Thomas (Barry Robinson), Curtis Armstrong (Snot Lonstein), Daisuke Suzuki (Toši Jošida), David Koechner (Dick Reynolds), Patrick Stewart (Avery Bullock), Mike Henry (Jackson), Wendy Schaal (Francine Smith), Rachael MacFarlane (Hayley Smith), Scott Grimes (Steve Smith), Seth MacFarlane (Roger), Dee Bradley Baker (Klaus Heisler), Kevin Michael Richardson (Brian Lewis), Seth MacFarlane (Greg Corbin), Jeff Fischer (Jeff Fischer)