Penny

Penny

Kaley Cuoco Sezóny 12 2007 - 2019


Krásná sousedka Sheldona a Leonarda pracující jako servírka, která se chce stát herečkou.

Penny je docela obyčejná holka z Nebrasky, která vyrůstala na farmě a měla velký sen stát se herečkou. Začala pracovat jako servírka v Tvarohovém ráji, aby se uživila a mohla si platit kurzy herectví. Během honby za slávou navštěvovala nejrůznější castingy a střihla si několik malých rolí v reklamách a v divadle.

Po několika letech se Penny rozhodla, že už nebude pracovat jako servírka a tuto práci opustila, aby se mohla plně věnovat herectví. Protože však jako herečka neprorazila, přijala nabídku Bernadette a začala pracovat ve stejné farmaceutické firmě jako ona.

Penny měla taktéž mnoho nápadníků a dokonce byla s jedním, který se jmenuje Zack, i nevědomky nějakou dobu v manželském svazku. Nakonec toto manželství však bylo anulováno. Kromě toho jsme se nikdy nedozvěděli její rodné příjmení a víme, že má několik tetování, která však nejsou viditelná.

Již od první chvíle, co se nastěhovala do svého bytu 4B se do ní zamiloval její soused Leonard, se kterým později začala taktéž chodit a jehož si nakonec vzala. Teď s ním bydlí v bytě 4A a v jejím bývalém bytě bydlí zase SheldonAmy, která považuje Penny za svoji nejlepší kamarádku.

Foto: CBS
loading…