S02E02: Get My Cigarettes

S02E02: Get My Cigarettes

CZ 1.10.2014 6 630 000 42 minut


Když je zabit Voightův starý známý, tým začne pátrat po vrahovi.

Základní info:

Režie: Arthur W. Forney
Scénář: Craig Gore & Tim Walsh
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jon Seda (Antonio Dawson), Sophia Bush (Erin Lindsayová), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Brian Geraghty (Sean Roman), Elias Koteas (Alvin Olinsky), Stella Maeve (Nadia Decotisová), Markie Post (Barbara ‚Bunny‘ Fletcherová) a John Bedford Lloyd (Don Enrietto)
Ostatní herci: Kevin Quinn (Nate Hansen), Brian McCaskill (Dale Hansen), Scott Benjaminson (Johnny Douglas), Casey Tutton (Collette), Dale Pavinski (Brent Norelli), Annie Munch (Lauren Hansenová), Nina O'Keefe (Tricia Marcellová), Katherine Keberlein (Heather Hansenová), Sarah Mitchell (Maddie), …

Popis dílu:

Důvěra mezi Erin a Voightem je otřesena, když Erin řekne Voightovi, že jí vadí, že jí Voight neřekl o jeho dohodě s oddělením Interních záležitostí. Tým je povolán k sérii vražd, kde mají oběti připnutou dolarovou bankovku na hrudi a ukáže se, že jedna z obětí je Voightův známý z minulosti. Vyšetřování se posune kupředu, když tým najde mladou svědkyně zavřenou v kufru auta, která je schopná poskytnout popis vraha. Erin řeší v epizodě svůj vztah s matkou a na povrch vypluje řada ošklivých vzpomínek z minulosti. Jay s Erin sedí v hospodě a Jay požádá Erin, jestli by u ní nemohl po nějakou dobu přespat. Zatímco vtipkují o tom, jestli Jay spal s obsluhující barmankou, ozve se střelba.

Foto: NBC
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!