S02E14: Erin's Mom

S02E14: Erin's Mom

CZ 11.2.2015 6 580 000 42 minut


Tým se ujímá případu, na který Erin navedla její matka. Celá věc se komplikuje, když policie odhalí, že muž, který si v půjčovně pronajímal auto, je zapletený v sérii násilných vloupání ve směnárnách.

Základní info:

Režie: Mark Tinker
Scénář: Craig Gore a Tim Walsh
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jon Seda (Antonio Dawson), Sophia Bush (Erin Lindsayová), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Brian Geraghty (Sean Roman), Elias Koteas (Alvin Olinsky), Stella Maeve (Nadia Decotisová), Markie Post (Barbara ‚Bunny‘ Fletcherová), Kevin J. O'Connor (velitel Fischer), Angelique Cabral (Gina Gawronskiová), Geoff Meed (Jared Miko), Kara Zediker (Sarah Normarková), Randy Flagler (Capp)
Ostatní herci: Michael Filipowich (Nick Vosh), Scott Benjaminson (Johnny Douglas), Andrew Hawkes (Tommy O'Neil), Anthony Ferraris (Tony), Mack Heath (Vosh st.), Nathan Hosner (dr. Lewis Rand), …

Popis dílu:

Erin přichází se svou matkou za Voightem a prezentuje mu případ. Ukáže se, že muž, který si opakovaně najímal auta v půjčovně, kde Bunny pracuje, vystupoval pod falešným jménem. Jeho pravé jméno je Nick Vosh a má za sebou několik kriminálních zářezů. Jay s Erin vyrážejí Voshe sledovat a řeší mezitím, jestli o svém vztahu říct Voightovi, připletou se ale ke vloupačce ve směnárně. Vosh drží manažerku Sarah Normak jako rukojmí. Jayovi se podaří Voshe postřelit a ženu osvobodit, Sarah jim však řekne, že Voshův komplic drží jejího muže a syna jako rukojmí. Tým se dozvídá, že Vosh je součástí týmu lupičů, kteří po Chicagu vykrádají směnárny. Zároveň také zjistí, že směnárna vydala vysokou odměnu za informace o krádežích. Erin konfrontuje Bunny ohledně odměny, matka jí ale tvrdí, že o ní nevěděla. Policie zatím najde opuštěné druhého útočníka a spolu s ním i dodávku s mrtvým manželem a synem Sarah Normak. Alvin s Adamem jí odcházejí špatné zprávy oznámit. Voight s Erin vyslýchá Voshe v nemocnici a zjistí, že jeho partner se jmenuje Jared Miko a poví jim, kde ho najít. Antonio Mika zatkne, ale když Kim se Seanem přicházejí Mika vyzvednout do vazby, zjistí, že se podařilo utéct. Voight znovu vyslýchá Voshe a zjistí, že by Miko mohl mít namířeno do domu jeho otce, kde si Vosh schovával peníze. Po honičce ve sklepě policie Mika chytí před stanicí ho ale zastřelí útočník, kterým se ukáže být Sarah Normak. Velitel Fisher řekne Erin, že směnárna podezírá Bunny z účasti na případu a odměnu proto odmítá vyplatit. Voight pak zjistí, že Bunny peníze potřebovala kvůli dluhům, které si nadělala a nemůže zaplatit. Voight za ní peníze zaplatí pod podmínkou, že Bunny odejde z Erinina života. Antonio má rande, které končí dobře.

Foto: NBC
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!