Kryštůfek Robin

Kryštůfek RobinDospělý Kryštůfek Robin je přepracovaný z práce a nemá moc času na rodinu. Když se ale po dlouhých letech opět shledává se svým plyšovým medvídkem Púem, rozjasní to jeho dny a stanou se opět nejlepšími přáteli, kteří si navzájem pomáhají.

Informace

Originální název: Christopher Robin
Premiéra v ČR: 23.8.2018
Premiéra v USA: 3.8.2018
Režie: Marc Forster
Scénář: Alex Ross Perry, Tom McCarthy, Allison Schroeder
Kamera: Matthias Koenigswieser
Hudba: Geoff Zanelli, Jon Brion
Hrají: Ewan McGregor (Kryštof Robin), Hayley Atwell (Evelyn Robinová), Bronte Carmichael (Madeline Robinová), Mark Gatiss (Giles Winslow), Oliver Ford Davies (starouš Winslow), Jim Cummings (Medvídek Pú/ Tygr), Brad Garrett (Ijáček), Toby Jones (Sova), Nick Mohammed (Prasátko), Peter Capaldi (Králík), Sophie Okonedo (Klokanice Kanga), Sara Sheen (Klokánek Roo), Orton O'Brien (malý Kryštůfek Robin),…

Oficiální synopse:

Dospělý Kryštůfek Robin dře v zaměstnání, kde je přepracovaný, mizerně zaplacený a kde nemá jistou budoucnost. Má sice rodinu, ale práce ho vytěžuje natolik, že mu na ženu a dcerku zbývá jen málo času. Kryštůfek docela zapomněl na své idylické dětství strávené s prostomyslným a mlsným plyšovým medvídkem a jeho kamarády. Když se však s nyní potrhaným a ošuntělým Medvídkem Púem opět setká, jejich přátelství opět vzplane a připomene Kryštůfkovi nekonečné dny dětských radovánek a hrátek, které jako malý chlapec zažíval. Po nešťastné příhodě s Kryštůfkovým kufříkem se Pú se zbytkem party včetně Prasátka, Ijáčka a Tygra vydají ze Stokorcového lesa do Londýna, aby pomohli Kryštůfkovi jeho věci najít… protože nejlepší přátelé si vždycky pomáhají. (zdroj: Falcon)

Foto: Disney

CZ trailer:

Thumbnail Play icon

ENG trailer:


Thumbnail Play icon

Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře