S03E07: The Adventure of the Nutmeg Concoction

S03E07: The Adventure of the Nutmeg Concoction

CZ 11.12.2014 7 630 000 43 minut


Znuděný Sherlock vnutí Joan svoje vyšetřovatelské dovednosti, která se snaží najít ženu, která je pohřešovaná pět let a jejich jediné vodítko je vůně muškátového oříšku na místě jejího zmizení. Mezitím vztah Joan s jejím přítelem na dálku Andrewem je podroben zkoušce, když se objeví muž z její minulosti a žádá o pomoc.

Elementary(Jak prosté)

Velmi chytrý a ne úplně nejpříjemnější chlápek se ze současného Londýna přestěhuje do New Yorku a pomáhá místní policii řešit zapeklitější případy. Na každém kroku ho doprovází Dr. Joan Watson (Lucy Liu), kterou jeho otec platí, aby zajistila, že syn už zůstane střízlivý, a které se pomáhání s případy díky své medicínské minulosti zalíbí. Vzhledem k tomu, že chlápkovo jméno je Sherlock Holmes, můžeme očekávat, že úspěšnost newyorské policie prudce poroste…

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 42 minut
žánr
Akční, Detektivní
hrají
Lucy Liu (Dr. Joan Watsonová), Jonny Lee Miller (Sherlock Holmes), Jon Michael Hill (Detektiv Marcus Bell), Aidan Quinn (Kapitán Thomas Gregson), Natalie Dormer (Jamie Moriartyová), Ophelia Lovibond (Katheryn "Kitty" Winterová), John Noble (Morland Holmes), Nelsan Ellis (Shinwell Johnson), Betty Gilpin (Fiona "Mittens" Helbronová)