S03E06: To Whom It May Concern

S03E06: To Whom It May Concern

CZ 11.3.2021 485 000 42 minut


Po náhlém hromadném odchodu studentů ze Salvatorovy školy se Alaric a Super tým zoufale pokoušejí nabrat nové studenty, aby udrželi školu nad vodou. Hope souhlasí, že Lizzie pomůže s novými studenty, aby se se školou seznámili. Josie si užívá nový začátek svého prvního dne na střední škole v Mystic Falls, zatímco MG začíná svůj semestr odmítání.

Základní info:

Režie: Lauren Petzke
Scénář: Thomas Brandon

Hrají: Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Quincy Fouse (Milton Greasley), Chris Lee (Kaleb), Ben Levin (Jed), Leo Howard (Ethan), Ben Geurens (Nekromancer), Demetrius Bridges (Dorian Williams), Elijah B. Moore (Wade), Olivia Liang (Alyssa Chang), Courtney Bandeko (Finch), Omono Okojie (Cleo Sowande), Olivia Rodriguez (Gaby), Alec Tincher (Gunter),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


 • Jiri007
  Jiri007 17.9.2021 | 20:39:19

  Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak Hope provaděla ty potencialni studenty a přitom je omračila a musim řict že Lizzie byla taky dobra a to jak to pak nevydržela a vysypala to na tu holku tak to bylo fakt dobry a jsem zvědav jak to bude mit škola dal když jim očividně chybi finance a jinak Necromancer s Landonem byli perfektni jak nejdřiv spolupracovali a to jak Necromancer zpival tak to bylo perfektni a jsem zvědav jestli najdou ten vzkaz že Landon žije.

 • Car
  Car 17.3.2021 | 22:39:16

  yep yep sceny mezi Hope a Lizzie jsou obrovskou dynamikou tohoto jinak dost nudneo a totalne non sense serialu, doufam jenm ze se na ni Hope nevykasle, kdyz ma ted novou kamosku jeste potesil Rick se zminil o Damonovi jako jeho best friendovi, tohle dycky potesi nejvic ty narazky na postavy z tvd :)

 • tominotomino
  tominotomino 16.3.2021 | 19:43:42

  Scény mezi Hope a Lizzie jsou tahounem seriálu, takže jen ať v tom pokračují. Taky mě bavili Landon s Nekromancerem.


Legacies(Odkaz)

Seriál Legacies navazuje na události ze seriálu The Vampire Diaries a The Originals. Mladá Hope Mikaelsonová se ocitá ve škole pro nadané, kde mimo jiné nechybí ani dvojčata spojence upírů Alarica Saltzmana. Podaří se této škole potlačit pudy neobvyklých lidí, nebo se stanou zlými bytostmi, kterými mají být?

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Matthew Davis (Alaric Saltzman), Ben Levin (Jed Tien), Ben Geurens (Nekromancer), Douglas Tait (Malivor), Chris Lee (Kaleb Hawkins), Quincy Fouse (Milton "MG" Greasley), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Peyton Alex Smith (Rafael Waithe), Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Leo Howard (Ethan Machado), Elijah B. Moore (Wade Rivers), Omono Okojie (Cleo Sowande), Courtney Bandeko (Finch Tarrayo)