S04E18: By the End of This, You'll Know Who You Were Meant to Be

S04E18: By the End of This, You'll Know Who You Were Meant to Be

CZ 2.6.2022 42 minut


Alaric seznamuje Super oddíl s tím, co se bude dít dál. Hope si otevřeně promlouvá s Lizzie a MG pomáhá Ethanovi. Cleo nadále testuje své nové schopnosti a nachází své poslání. Landon se mezitím ujímá nové role.

Základní info:

Režie: Lauren Petzke
Scénář: Thomas Brandon

Hrají: Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Quincy Fouse (Milton Greasley), Chris Lee (Kaleb Hawkins), Ben Levin (Jed Tien), Leo Howard (Ethan Machado), Omono Okojie (Cleo Sowande), Ben Geurens (Nekromancer), Courtney Bandeko (Finch Tarrayo), Zane Phillips (Ben), Rebecca Breeds (Aurora de Martel), Luke Mitchell (Ken), Piper Curda (Jen), Tasya Teles (Lynn), J.J. Dunlap (Převozník),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • tominotomino
    tominotomino 6.6.2022 | 17:03:35

    Mám tip, že při tom závěrečném boji s Kenem se Ethan ještě objeví, aby zachránil Lizzie a obětoval se pro ni. Přece jen tu bylo naznačeno, že by mohl udělat ten Lizziin úkol (ale jelikož by ho jeho schopnosti zabily, nechtějí ho k tomu poslat) a už dřív se Ethan a MG bavili, že pro ochranu Lizzie udělají všechno a že nesmějí dopustit, aby zemřela. Takže čekám, že se tam v poslední chvíli zviditelní a obětuje se.


Legacies(Odkaz)

Seriál Legacies navazuje na události ze seriálu The Vampire Diaries a The Originals. Mladá Hope Mikaelsonová se ocitá ve škole pro nadané, kde mimo jiné nechybí ani dvojčata spojence upírů Alarica Saltzmana. Podaří se této škole potlačit pudy neobvyklých lidí, nebo se stanou zlými bytostmi, kterými mají být?

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Matthew Davis (Alaric Saltzman), Ben Levin (Jed Tien), Ben Geurens (Nekromancer), Douglas Tait (Malivor), Chris Lee (Kaleb Hawkins), Quincy Fouse (Milton "MG" Greasley), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Peyton Alex Smith (Rafael Waithe), Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Leo Howard (Ethan Machado), Elijah B. Moore (Wade Rivers), Omono Okojie (Cleo Sowande), Courtney Bandeko (Finch Tarrayo)