S04E19: This Can Only End in Blood

S04E19: This Can Only End in Blood

CZ 9.6.2022 42 minut


Hope vyzývá Kena a on nemá jinou možnost, než výzvu přijmout. Cleo se vydává na cestu pomsty. Super oddíl se připravuje na bitvu svých životů. Landon se mezitím setkává s nečekanými návštěvníky.

Foto: The CW


Thumbnail Play icon


  • Car
    Car 14.6.2022 | 22:29:53

    asi tak Aurora me dojala protoze tahle postava byla skvela i v Originals, ale tak nejak mi bylo jasny, ze na konci z ni udelaji tu ,,dobracku", kazdopadne predpokladam, ze jedineho Ethana si tam dole v limbu Landon necha jak necekane… furt nejak nechapu, jak se tam ten Klaus jako objevi, zatim mi to nedava moc smysl totiz… kazdopadne mela by se objevit i Candice

  • tominotomino
    tominotomino 14.6.2022 | 20:18:31

    Nepřekvapilo by mě, kdyby nakonec v Hope zůstaly nějaké miničástečky toho rudého dubu, které se Lizzie nepodařilo vysát, a nakonec by Hope ve finále usmrtily. V tomhle díle byla škoda všeho toho oživování. Ze všech těch „úmrtí“ (pravých i nepravých) nejvíc zamrzela Aurora, u zbytku by mi ta jejich smrt až tak nevadila.


Legacies(Odkaz)

Seriál Legacies navazuje na události ze seriálu The Vampire Diaries a The Originals. Mladá Hope Mikaelsonová se ocitá ve škole pro nadané, kde mimo jiné nechybí ani dvojčata spojence upírů Alarica Saltzmana. Podaří se této škole potlačit pudy neobvyklých lidí, nebo se stanou zlými bytostmi, kterými mají být?

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Matthew Davis (Alaric Saltzman), Ben Levin (Jed Tien), Ben Geurens (Nekromancer), Douglas Tait (Malivor), Chris Lee (Kaleb Hawkins), Quincy Fouse (Milton "MG" Greasley), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Peyton Alex Smith (Rafael Waithe), Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Leo Howard (Ethan Machado), Elijah B. Moore (Wade Rivers), Omono Okojie (Cleo Sowande), Courtney Bandeko (Finch Tarrayo)