Giancarlo Esposito navádí diváky, aby si dali Gideonův příběh dohromady

Giancarlo Esposito navádí diváky, aby si dali Gideonův příběh dohromady

29.3.2024 11:00


Chybí vám něco na Gideonově příběhu, co ještě není jasné a nebylo vyřčeno? Herec Giancarlo Esposito dává jasné nápovědy a zbytek si máme domyslet sami. Dave Filoni a Jon Favreau se navíc většinou soustředí na jednoduché zápletky, tudíž složitost zde rozhodně nehledejme.


Moff Gideon je jednou z hlavních záporných postav, se kterým se setkáváme už od samého začátku seriálu. Jedná se o úhlavního nepřítele Dina Djarina, ale v posledním jejich souboji to s Gideonem nedopadlo vůbec dobře. To ovšem neznamená, že se nemůže vrátit. I když celá řada fanoušků na internetu je už z Gideona značně otrávena (nikoliv z Giancarla Esposita), je dost pravděpodobné, že tuto postavu ještě někdy uvidíme.

Giancarlo Esposito sice v rozhovoru pro Get Down naznačil, že aktuálně nemá s Gideonem žádné plány, neboť se mu studio Lucasfilm ohledně budoucích projektů neozvalo. Natáčení celovečerního filmu (možná souběžně se čtvrtou řadou?) by mělo nastat ještě tento rok. Není žádným tajemstvím, že Lucasfilm se svým hercům ozývá až na poslední chvíli. A jelikož je Esposito velkým fanouškem Star Wars a většinou se objevuje pouze v pár závěrečných dílech, tvůrci automaticky počítají, že by si čas stoprocentně našel.

(Giancarlo Esposito navádí diváky, aby si dali Gideonův příběh dohromady. Foto: Disney+)

Žádnou konkrétní smlouvu či úmluvu ale Esposito nemá. Když už to ne, alespoň láká na věci budoucí. Nejedná se ovšem o nějaký příběhový oblouk, který by rozebíral s Jonem Favreauem a Davem Filonim, ale spíše o jeho osobní názor. Esposito fanouškům vzkazuje, že v poslední třetí řadě neměl svůj typický knírek. A pak jsme viděli všechny ty klony, tak si to konečně máme dát dohromady.

Esposito odkazuje na poměrně předvídatelnou zápletku, kdy jsme sice přišli o všechny / většinu Gideonových klonů, ale ten pravý (i s knírkem) se stále někde schovává. A ostatně ten by se mohl objevit v připravovaném filmu The Mandalorian & Grogu. Tak uvidíme. Na závěr dodáme, že Pedro Pascal má snad údajně dotočeny všechny scény pro druhou řadu seriálu The Last of Us. Teoreticky by tak mohl mít koncem roku čas na Mandaloriana a pochopitelně Fantastickou čtyřku, která bude mít zřejmě přednost.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na The Mandalorian | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!