Mandalorian & Grogu vlétnou do kin v květnu 2026

Mandalorian & Grogu vlétnou do kin v květnu 2026

6.4.2024 10:00


Společnost Disney dala dohromady plán natáčení a je si jím naprosto jistá, tudíž může jít ven s oficiálním oznámením. Celovečerního filmu Mandalorian & Grogu se tak dočkáme v květnu 2026, přitom natáčení by mělo začít už za tři měsíce. Vyrazíte na film do kina?


Spekulovalo se o tom, nyní to víme jistě. Studio Disney potvrdilo, že očekávaný film Mandalorian & Grogu bude mít premiéru v kinech 22. května 2026. Stále se počítá s tím, že natáčení by mělo začít na začátku léta a pokračovat až do září. Bohužel stále nevíme status čtvrté řady Mandaloriana. Netušíme, zda celovečerní film teď seriál plně nahrazuje nebo si jednoduše dává show na nějakou dobu pauzu.

(Mandalorian & Grogu vlétnou do kin v květnu 2026. Foto: Disney+)

Zajímavé je to, že natáčení tohoto filmu bude probíhat ve stejný čas jako natáčení Fantastické čtyřky. Všem už je asi jasné, že herec Pedro Pascal bude na place Fantastické čtyřky, ale většina fanoušků se přes tento opakovaný jev již přenesla. O příběhu toho víme pramálo a zřejmě tomu nebude jinak i v následujících měsících.

Podle posledních informací se bude natáčet převážně v interiérech jako seriál, tudíž fotografií z natáčení bude minimum. Maximálně se můžeme spolehnout na nějakého neposlušného zaměstnance společnosti Disney či schopného leakera, který se k informacím nějak dostane. Natáčení by mělo trvat jen čtyři měsíce. Na natočení celovečerního filmu je to dost, ale trochu nám to bere vítr z plachet, že by Jon Favreau během těchto měsíců stihl i čtvrtou řadu.

Dočkáme se někdy pokračování seriálu, nebo film v tichosti celou show zrušil a nahradil?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na The Mandalorian | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!