První epizoda třetí řady by měla být nejhumornějším dílem celého seriálu

První epizoda třetí řady by měla být nejhumornějším dílem celého seriálu

14.3.2023 11:00


Premiéra třetí série Supermana a Lois nás čeká už zítra, a tak se podíváme na to, co o první epizodě nedávno prozradili hlavní herci seriálu.


Propagace třetí série nebyla nijak slavná, nicméně v posledních dnech před premiérou se to stanice snažila dohnat. Herci a tvůrci nedávno poskytli několik rozhovorů, ve kterých se vyjádřili jak k událostem nadcházejících epizod, tak i k pár pikantnostem ze zákulisí. Nyní se podíváme na to, co herci pověděli o prvním díle třetí řady s názvem Closer.

„Neptejte se nás, na čem teď pracujeme, protože toho máme opravdu hodně. Každopádně fandové chtěli, aby si Clark a Lois byli trochu bližší, a tak jsme zapracovali na tomto,“ prozradila herečka Elizabeth Tulloch, která naznačila, že Clark a Lois prožijí v první epizodě společné chvilky.


(Minimálně na začátku třetí řady se dočkáme několika humorných chvil. Foto: CW)

K tomu herec Tyler Hoechlin dodal následující: „Moc se na nové díly těším. První epizoda nové řady bude pravděpodobně nejvtipnější ze všech. Bylo opravdu zábavné ji natáčet, vše do sebe zapadalo a některé věci byly skutečně vtipné. Přišlo mi, že se to k našim postavám hodí.“

I představitelka Lois potvrdila, že jí první díl přišel velmi vtipný. Hoechlin dále odhalil, že nás ve třetí sérii čekají flashbacky. Ty se divákům prý moc líbily, a tak jim tvůrci chtěli i v tomto ohledu vyhovět.

Zdroj článku: KryptonSite


Jít na Superman & Lois | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře