Sunday Burquest prohrála boj s rakovinou

Sunday Burquest prohrála boj s rakovinou

23.4.2021 18:18


Reality show Survivor musí přidat na seznam zesnulých hráčů další osobu, kterou je Sunday Burquest ze série Millennials vs Gen-X. Ta zemřela na následky rakoviny v neděli 18. dubna.


Letošní rok přináší další úmrtí v survivorském světě. Po Angie Jakusz musíme nyní truchlit i nad ztrátou Sunday Burquest, která si zahrála v třicáté třetí sérii Millennials vs Gen-X, kde se umístila na sedmém místě. Zemřela na následky rakoviny jícnu a vaječníků ve věku 50 let. Kondolenci jí vyjádřil na sociálních sítích i Jeff Probst.

Sunday Burquest měla jeden z nejzářivějších úsměvů, jaký jsme kdy v Survivoru viděli. Vyzařovala z ní laskavost a pochopení. Zdálo se, že chápe věci lépe než ostatní, že život je pro to, aby se žil, takže řekněte životu ano kdykoliv to bude možné. Upřímnou soustrast její rodině a přátelům.


Sunday je již devátou zesnulou hráčkou Survivoru. Předešlými jsou Jenn Lyon (2010), B.B. Andersen (2013), Caleb Bankston (2014), Dan Kay (2016), Ashley Massaro (2019), Rudy Boesch (2019), Clifford Robinson (2020) a již zmíněná Angie Jakusz (2021).

Zdroj: SurvivingTribal


Jít na Survivor | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře