Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

22.4.2023 15:55


Ten Boba Fett má ale smůlu. Ještě před dvěma lety to byl nejoblíbenější námezdní lovec v galaxii u většiny fanoušků a teď se musí prosit o pozornost. Seriál The Book of Boba Fett se dočkal smíšených ohlasů, neboť postava Fetta řádně změkla oproti komiksům a knihám.


O případné druhé řadě seriálu The Book of Boba Fett se mluví již nějakou dobu, ale studio Lucasfilm ne a ne další sezónu oficiálně potvrdit. Bohužel ani dubnová akce Star Wars Celebration nepřinesla v tomto ohledu nic nového, nicméně to nás úplně nepřekvapilo. Seriál The Mandalorian měl těsně před finále třetí řady.

A pokud si vzpomínáte na konec druhé řady v roce 2020, tak potitulková scéna přímo lákala na náš The Book of Boba Fett. Tvůrci oznámili náš seriál v Mandalorianovi, i když o pár dní dříve se konala velká akce studia Disney, kde k tomu mělo studio skvělou příležitost. Mysleli jsme si, že se něčeho podobného dočkáme i nyní. Jenže tentokrát jsme se ve třetí řadě Mandaloriana žádné potitulkové scény nedočkali.

(Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana. Foto: Disney+)

A vlastně jsme se nedočkali ani Boby Fetta. Teorie a údajné úniky informací tvrdily, že se objeví alespoň v závěrečné epizodě The Return. Nakonec na to nedošlo a my si na Bobu musíme ještě počkat. Osud seriálu je tak stále nejistý. Malou nadějí tak může být to, že o Temueru Morrisona nepřijdeme. Jelikož hraje klonové vojáky téměř ve všech seriálech (minimálně slyšíme jeho hlas) a v létě nás čeká seriál Ahsoka, stále tu je naděje, že jeho tvář někde uvidíme.

A pokud nakonec ta druhá řada neklapne, tak Boba Fett by se měl minimálně objevit v připravovaném filmu od Davea Filoniho. Poslední nadějí je v samotném natáčení. První řada se natáčela v tichosti a tajně, tak třeba stejný přístup je aplikován i nyní. Bohužel zprávy ze zákulisí tomu zatím nenasvědčují, a tak si fanoušci Boby musí ještě nějaký ten pátek počkat. Bohužel.

Zdroj: CBR.com


Jít na The Book of Boba Fett | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!