O osudu Boby Fetta bylo rozhodnuto, ale ještě se verdikt nedozvíme

O osudu Boby Fetta bylo rozhodnuto, ale ještě se verdikt nedozvíme

10.5.2023 8:36


Chybí vám Boba Fett a pečlivě očekáváte druhou řadu? Máme alespoň jednu dobrou zprávu. Studio Disney se konečně rozhodlo, jak s postavou dále naloží. Dokonce se i domluvilo s tvůrci. Problém je, že na verdikt si musíme počkat. Ten zatím oficiálně komunikovaný nebude.


Měsíce a měsíce si lámeme hlavu, jak to bude se seriálem The Book of Boba Fett. Po vlažném přijetí první sezóny se přesto hovořilo o druhé řadě, která měla být na spadnutí. Následně se proslýchalo, že Boba Fett vystoupí v seriálu The Mandalorian, kde snad podle všeho měl být, a nějaká jeho tajná scéna měla vést k jeho druhé řadě. Ani na to ale bohužel nedošlo.

Vše jsme přisuzovali určité rekonstrukci, kterou si nyní studio Disney prochází. Ať už to bude tak či onak, o osudu Boby Fetta bylo rozhodnuto. A tvůrci už ví verdikt, jak, kde a zdali jestli postava bude pokračovat. Bohužel nám v tuto chvíli nic neodhalí a my si tak budeme muset počkat, až se studio rozhodne oficiálně fanouškům oznámit, kde bude jejich postava vidět.

(O osudu Boby Fetta bylo rozhodnuto, ale ještě se verdikt nedozvíme. Foto: Disney+)

Robert Rodriguez ostatně na toto téma řekl pro io9 následující:

Nemohu vám nic prozradit. Přísahal jsem, rád bych vám to ale řekl. Znám odpověď na všechny vaše dotazy, ale v tuto chvíli bohužel nemůžu říci vůbec nic.

Po bouřlivých vyjádřeních Temuery Morrisona z posledních dnech to vypadá, že je konečně vymalováno. Studio se rozhodlo, jak s postavou naloží a už to dokonce vyjednalo i s tvůrci. Teď je jen otázka, zda nás čeká nějaký pozitivní scénář (a Boba se tudíž někde objeví) nebo naopak ten černý (Fetta nechají ležet u ledu a postava se pro tuto chvíli objevovat nikde nebude). Alespoň v tom mají tvůrci jasno a snad se to my dozvíme co nejdříve.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na The Book of Boba Fett | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!