Temuera Morrison: Měl jsem být ve třetí řadě Mandaloriana, ale nikdo mi nezavolal

Temuera Morrison: Měl jsem být ve třetí řadě Mandaloriana, ale nikdo mi nezavolal

26.4.2023 16:36


Chyběla vám nějaká ostřejší kauza z posledních měsících ve světě Star Wars? Temuera Morrison se po konci třetí řady Mandaloriana pořádně rozpovídal, obul se malinko do společnosti Disney, jejich plánům a aktuálním škrtům. Je vidět, že herce aktuální rozhodnutí velice mrzí.


Herec Temuera Morrison se zúčastnil akce SUPANOVA Comic Con & Gaming convention v Austrálii, kde pochopitelně došla řeč na jeho seriál The Book of Boba Fett a i třetí řadu Mandaloriana, která před týdnem skončila. Již v předchozích článcích jsme psali o případné druhé řadě našeho seriálu, která se ale stále neoznámila.

Těžko říci, zda to nějak souvisí s aktuálním stavem studia Disney. Společnost Disney totiž zahájila druhé kolo propouštění, které se týká tisíců pracovních míst. Očekává se, že tento krok ušetří až 5,5 miliardy dolarů a sníží počet zaměstnanců o 7 000. Právě tento neblahý krok se mohl týkat i našeho seriálu. Ostatně Temuera Morrison na akci řekl následovné:

Myslím, že teď dochází k několika změnám. I my teď spadáme pod velkou společnost Disney. Takže jeden z několika posledních rozhovorů, které jsme vedli v L.A., začal slovy: ‚Podívejte, máme pár změn. Musíme udělat pár škrtů.‘ A když toto slyšíte, není dobré si snažit vyjednat nový honorář, to je jisté. Takže uvidíme, co se stane.

(Temuera Morrison: Měl jsem být ve třetí řadě Mandaloriana, ale nikdo mi nezavolal. Foto: Disney+)

K tomu ještě dodal jednu zásadní věc, o které se taktéž spekulovalo před finále třetí řady Mandaloriana. Boba se měl objevit a Temuera se opět vrátit. Místo toho jsme se ale Fetta nedočkali, Morrsion to okomentoval následovně:

Měl jsem být ve třetí řadě Mandaloriana, ale nikdo mi nezavolal. Čekal jsem na telefonát na Novém Zélandu. Čekal jsem a už jsem to chtěl vzdát.

A proč by se měl Boba Fett objevit v seriálu The Mandalorian? Na to má Morrison jasný názor. Reakce a přijetí celého seriálu The Book of Boba Fett se začalo z převládajících pozitiv měnit na negativa, když si show pro sebe ukradl Din Djarin. Epizody s ním byly sice skvělé, ale úplně zastínily Bobu Fetta, který v závěrečných dílech prakticky nebyl. O tom řekl taktéž Morrison své:

Mandalorian mi ukradl několik dílů z mého seriálu. Bylo bolestivé sledovat, jak se objevil s nějakým novým, černým a smrtícím mečem. A to, jak se producíroval v mém seriálu The Book of Boba Fett, prostě všechny zničil. Jsem si jistý, že Mandalorian zničil můj seriál. Ale nemohl jsem nic říct. Nejsem scénárista, takže to musím v sobě zadržet.

Temperamentní Temuera Morrison neumí skrývat své emoce. Zatím to tedy vypadá, že druhá řada mu byla přislíbena, nicméně aktuálně je vývoj pozastaven (nebo zrušen) kvůli nepopulárním škrtům uvnitř studia Disney. Jelikož došlo k tomuto rozhodnutí, nebylo třeba, aby se Boba Fett vrátil i ve třetí řadě Mandaloriana. Naštvání herce lze chápat, na druhou stranu i studio Disney prochází určitou ozdravovací proměnou, kterou musíme akceptovat.

Co na tyto novinky a kauzu říkáte?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)


Jít na The Book of Boba Fett | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!