Jak budou vypadat Joel a Ellie ve druhé sérii? Máme první fotky z pokračování

Jak budou vypadat Joel a Ellie ve druhé sérii? Máme první fotky z pokračování

15.5.2024 18:16


Natáčení druhé série je na spadnutí a u Warner Bros. Discovery nám dovolili nahlédnout na průběžný výsledek snahy, která se potáhne ještě několik měsíců. Pokračování bychom se měli dočkat někdy v příštím roce.


S příchodem dalších řad House of the Dragon a The Lord of the Rings: The Rings of Power, kteří si tento týden ukradli pozornost svými trailery a velkými zákulisními novinkami, se Warneři připomínají stále probíhajícími pracemi na druhém seriálovém dění The Last of Us. Na své středeční prezentaci nabídli rovnou dvě fotografie z pokračování zachycující JoelaEllie, která by měla po časovém skoku opustit svá bouřlivá teenagerovská léta.

Pedro Pascal se předvádí na nové fotografii. Foto: HBO

Vedle nových fotek, které se čistě zaměřují na postavy a příliš toho neprozrazují, byl potvrzen návrat Gabriela Luny a Rutiny Wesley, kteří si znovu zahrají Tommyho Millera a Mariu Miller. Vedle nich byla ohlášena jména již dříve rekrutovaných hvězd – Kaitlyn Dever (Abby), Isabela Merced (Dina), Young Mazino (Jesse), Ariela Barer (Mel), Tati Gabrielle (Nora), Spencer Lord (Owen), Danny Ramirez (Manny) a Catherine O'Hara v dosud nespecifikova­né roli.

Druhá hra posouvá děj první části o pět let, kdy se Joel s Ellie usadili v poklidné jacksonské komunitě, jejíž součástí byli i Tommy s Marie. Klid a mír ale neměl dlouhé trvání a postavám se obrátil život vzhůru nohama po jedné velké tragické události, která vyslala postavy na cestu za pomstou.

Bella Ramsey jako Ellie ve druhé sérii. Foto: HBO

Showrunneři Craig Mazin a Neil Druckmann chtějí být co nejvíce věrní herní předloze, přesto dopředu oznámili, že si druhou část dějově malinko poupraví. „Občas dojde až ke drastickým změnám, občas k žádné změně nedojde vůbec. Nepůjde o úplnou kopii hry. Půjde o příběh, který s Neilem chceme odvyprávět,“ nechal se slyšet Mazin. Co se z toho nakonec vyklube, zjistíme příští rok, kdy si druhá řada The Last of Us odklepne svou premiéru, zatím v nespecifiko­vaném datu.

V galerii si můžete prohlédnout fotografie ve vyšším rozlišení.


Jít na The Last of Us | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!