Daniel Radcliffe prozrazuje, proč by jeho cameo v novém seriálu nebylo žádoucí

Daniel Radcliffe prozrazuje, proč by jeho cameo v novém seriálu nebylo žádoucí

11.6.2024 15:35


Stále se chystá seriál o Harrym Potterovi, který je v pre-produkční fázi. Novinek ohledně nového seriálu moc není, ale sem tam se s nějakým svým vlastním poznatkem vynoří hvězda z původní série. Nyní Daniel Radcliffe velice střízlivě vysvětluje, proč by se v seriálu neměl objevit.


Herec Daniel Radcliffe se proslavil rolí čaroděje Harryho Pottera ve stejnojmenné sérii, která obsahovala osm filmů. Zatímco ale jeho kolegové z jiných sérií (např. Hayden Christensen ze Star Wars) se až tak herecky neprosadili, Radcliffe o role nouzi nemá. Dokázal v sobě probudit nadání a střídá jeden film za druhým.

(Daniel Radcliffe prozrazuje, proč by jeho cameo v novém seriálu nebylo žádoucí. Foto: Disney+)

Návraty do starých rolí jsou bohužel v dnešní době populární a Hollywood se velice často snaží hrát na srdce diváků. Na tučný šek slyšela v minulosti celá řada herců, kteří se nechali přesvědčit a své původní role zkrátka nedokázali nechat u ledu. (Michael Keaton ve Flashovi, Ewan McGregorObi-Wanovi, Keanu Reeves v Matrixu). Radcliffe ale má v tomto ohledu jasno:

Stejně jako zbytek světa se těším, až se na seriál podívám. Nemyslím si, že bych se měl v seriálu objevit. Doufám, že tvůrci jsou dostatečně moudří na to, aby chtěli čistý začátek. A asi by to nefungovalo, kdyby kdokoliv z nás (herců z filmové série, pozn. red.) se v seriálu objevil.

Warner Brothers by jistě rádo propojilo nový seriál s filmovým světem a schovalo v nové show pár easter-eggů na předchozí filmy. Bude se to ale muset obejít bez největší hvězdy původní série, protože ta zastává naprosto jasný názor a vlastně si ani nemyslí, že by jeho návrat měl být něčím, o co by studio mělo samo usilovat:

Usilují o nový a čerstvý začátek. A budou v něm chtít mít svou vlastní stopu, tudíž nedává smysl, aby se v seriálu zničehonic objevil starý Harry. Já to rozhodně nevyhledávám. Držím jim ale palce a jsem zvědavý na to, jak předám pochodeň někomu dalšímu. Nemyslím si ale, že se ta pochodeň musí být předána doslova a to fyzicky.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Harry Potter | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!