S01E07: Nothing to Hide

S01E07: Nothing to Hide

CZ 6.11.2006 14 470 000 43 minut


Matt se dostává na stopu Sylarovi, o schopnosti Claire se nečekaně dozví její bratr, Peter stále pátrá po Isaacově obrazu, který by mu pomohl zachránit roztleskávačku a následně celý svět.

Claire

Kamarád Claire Zach oznamuje Claire, že kazetu s jejími nahrávkami, kde se pokoušela zabít, konečně našel. Kazetu ale nechá Zach u Claire doma, takže k ní dostane přístup mladší bratr Claire Lyle. Lyle zjišťuje, že Claire je neobyčejná a chce zavolat policii. Naštěstí mu v tom Claire a Zach zabrání. Lyle také Claire slíbí, že to neřekne rodičům.

Nothing to Hide

Matt

Matt zjišťuje, že doma není něco v pořádku. Jeho manželka mu něco tají. Zřejmě ho podvádí. V práci se Matt zapovídá s jedním svým kolegou. Po přečtení jeho myšlenek zjistí, že on je milenec jeho ženy. Matt ho zmlátí a poté naštvaně odchází.

Matt se vrací za detektivkou FBI, která ho seznamuje se situací. Zřejmě se jí podařilo najít Sylara. Jeho pravé jméno je Ted Sprague a vykazuje strašné množství radiace. Matt a detektivka se za ním vydávají domů, ale tam ho nenacházejí. Matt zjišťuje, že Tedova manželka má rakovinu. On a detektiva se hned vydávají do nemocnice, kde nacházejí Teda. Tedovo manželka právě zemřela. Detektivka okamžitě Teda zatýká. Matt se ale domnívá, že Sprague není Sylar.

Nothing to Hide

Hiro a Ando

Hiro a Ando cestují stále do New Yorku. Cestou narazí na dopravní nehodu, kde je zraněná osoba v hořícím autě. Ve stejnou chvíli tudy projíždí D.L. a Micah. D.L. se vydává osobu z auta zachránit. Příliš se mu to ale nedaří. Auto co nejdříve vybuchne. Hiro proto zasáhne a zastaví čas. Zachrání D.L. a zraněnou osobu.

Později Hiro ukazuje Micahovi komiks z budoucnosti. Micah nevěří tomu, že Hiro drží v ruce zatím nevydané vydání. D.L. a Micah poté odjíždějí. Hiro a Ando se nimi rozloučí a sami se vypravují do New Yorku.

Nothing to Hide

Peter, Nathan, Simone

Simone přichází za Peterem a říká mu, že její otec zemřel. Peterovi se mezitím právě o něm zdál sen, jak mu říká, že umí létat. Dále Simone Peterovi říká, že obraz, který hledá, prodala muži jménem Linderman. Peter a Simone se vydávají za Isaacem, aby mu vše řekli. Isaac ale zničehonic zmizel. V ateliéru, ani nikde jinde, není.

Mezitím Nathan se dozvídá od své matky Angely, že na oběd pozvala novináře, který se bude vyptávat na rodinu. Vůbec poprvé se také seznamujeme s Nathanovo manželkou Heidi, která je na vozíku. Při obědě s novinářem se novinář začne Nathana vyptávat na Niki a jeho vášnivou noc. Situaci zachrání Peter, který vše zahraje do autu. Nathanovi pomohl, protože potřebuje od něj, aby zavolal Lindermanovi a získal chybějící obraz.

Nathan poté Lindermanovi volá. Poté Nathan přichází za Peterem a říká mu, že obraz Linderman nepustí. Peter nyní neví, jak se k obrazu dostane.

Nothing to Hide

Niki, Micah, D.L.

Micah a D.L. cestují co nejdál od Niki. D.L. Micahovi vysvětlí, v čem je jeho matka nebezpečná a proč musí být od ní dál. Micah neví, co si má myslet. Niki se mezitím probouzí z bezvědomí a zjišťuje, co se stalo. Chce pomoct od ženy v zrcadle. Od svého druhého já. Žena Jessica se přesouvá do těla Niki. Micah večer jde k telefonní budce. Budka je mimo provoz, ale Micah si najde způsob, jak zavolat Niki. Vypadá to, že Micah má také schopnost. Nějak dokáže komunikovat se stroji. V telefonu Micah Niki řekne, kde se s tátou nacházejí. Niki tam ihned vyráží s nabitou zbraní…

Nothing to HideŽádné hlasy s komentářem. Buď první!