Sigourney Weaver by mohla posílit film The Mandalorian and Grogu

Sigourney Weaver by mohla posílit film The Mandalorian and Grogu

12.5.2024 9:55


Mandalorian a Grogu se vydají na zběsilou jízdu galaxií, kde se zřejmě pokusí lovit významné členy Padlého Impéria. Nový film se samozřejmě neobejde bez nových postav. A studio Lucasfilm si vyhlídlo opravdu zvučnou posilu, neboť Pascalovi by měla pomoci Sigourney Weaver.


Natáčení má začít letos v létě 2024 a premiéra je naplánovaná na rok 2026. Je jasné, že se nějakých těch castingových novinek dočkáme a jelikož tu máme filmový rozpočet, možná se budou moci zaplatit i dražší herci. První signál od studia Disney je tak naprosto jasný – chceme někoho známého a oblíbeného u fanoušků.

(Sigourney Weaver by mohla posílit film The Mandalorian and Grogu. Foto: Disney)

Studio tedy oslovilo herečku Sigourney Weaver, akční hvězdu z konce minulého století, která se proslavila hlavně sérií Vetřelec. V posledních letech spolupracuje na filmech s tématikou Avatara s režisérem Jamesem Cameronem. Nyní by se mohla zatím ve nespecifikované roli objevit v chystaném filmu The Mandalorian and Grogu.

Tvůrci Jon Favreau a Dave Filoni mají rádi silné, ženské charaktery. Už po vyhazovu Giny Carano (Cara Dune) se skloňovalo právě jméno Weaver, ta má ale přeci jenom už svůj věk a nahradit třicetiletou herečku sedmdesátiletou by asi nebylo fajn. Nyní je ale Weaver (skoro) na palubě a my jsme zvědaví, jakou roli si pro ni studio připraví.

Zdroj: The Hollywood Reporter


Jít na The Mandalorian | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!