Herci fanouškům vzkazují, ať si na posledních pár dílů připraví kapesníky

Herci fanouškům vzkazují, ať si na posledních pár dílů připraví kapesníky

6.9.2021 15:51


Seriál pomalu spěje ke svému konci, a tak se herci snaží přilákat i možná ty diváky, kteří již na seriál před časem zanevřeli. Někdy jsou ale lidé zvědaví, jak seriál skončí, a tak se k seriálu na závěr vrátí. A údajně se podle herců máme na co těšit. Ve finálových epizodách nebude nic chybět.


Chyler Leigh v nedávném rozhovoru pro TVLine prozradila, že poslední díly mají vše, co správné epizody mají mít. Konec to údajně bude velkolepý a posledních pár natáčecích dnů se neobešlo bez slz. Brečelo se prakticky každý den. Posledních pár dní a týdnů na place vždy byl pro někoho ten poslední pracovní den, a tak se někdo loučil s někým prakticky neustále.

Leigh fanoušky ubezpečila, že na finále si nechali tvůrci záležet. Herečka taktéž prozradila, že ještě do konce seriálu uvidíme Lexe Luthora v podání skvělého Jona Cryera, který v posledních pár dílech chyběl. Doufejme tedy, že poslední epizody za to budou stát, každopádně hodnocení těch pár posledních u nás na Edně hovoří spíše o opaku, kdy vypadá, že divákům se závěrečné epizody příliš nelíbí.


(Čeká nás závěrečný akt Dreamer, možná už ji nikde nikdy neuvidíme. Foto: CW)

Zatímco se Leigh se svou rolí Alex Danvers loučit nemusí, protože nebude chybět v připravovaném cross-overu, tak to vypadá, že Nicole Maines své roli dává pomalu sbohem. Herečka pro CBR prozradila, že její příběh pomalu spěje ke konci, tvůrci pro ni vymysleli závěrečný příběhový akt, ke kterému vše spěje.

Maines taktéž řekla, že již brzy uvidíme všechny schopnosti Dreamer. Právě Maines prožívala konec seriálu nejitenzivněji, shodli se na tom i ostatní herci. Kdysi tu byly náznaky, že by se Nia Nal mohla přesunout do seriálu Legends of Tomorrow, ale zdá se, že tento nápad nakonec zůstal u ledu. Nicméně se nám nechce věřit, že by příběh postavy skončil nyní v Supergirl. Přeci jenom jde o první transgender hrdinu a zároveň herce, na kterou je stanice CW pyšná.

Těšíte se na konec seriálu?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)


Jít na Supergirl | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!