O čem by měla být druhá řada Boby Fetta? Jedna z hlavních hvězd seriálu má jasno

O čem by měla být druhá řada Boby Fetta? Jedna z hlavních hvězd seriálu má jasno

22.5.2023 15:21


Když úderně nezafungovala první řada The Book of Boba Fett u diváků, tak co nyní? Plán je jasný. Vrátit se ke kořenům postavy a nechat být Boba Fettem tak, jak ho známe z komiksů a knih. Snové přání jedné z hereček. Teď už by pouze záleželo na tom, zda by tvůrci stáli o to samé.


Druhá řada v nedohlednu, i když o ní bylo už rozhodnuto a my finální verdikt zatím marně vyhlížíme. Teď už jen zbývá čekat a čekat. Zdá se ale, že to herci stále nevzdávají. A dost možná ani oni o ultimátím rozhodnutím studia Disney ještě nevědí. Sem tam tedy i více jak rok po konci seriálu za něj lobují.

(O čem by měla být druhá řada Boby Fetta? Jedna z hlavních hvězd seriálu má jasno. Foto: Disney+)

Asi všichni víme, že první řada nebyla úplně to pravé ořechové. Začátek seriálu byl ale důstojný, dokud se neobjevil Din Djarin a zničil nejen Bobův seriál, ale vlastně i svůj vlastní, neboť třetí řada řádně trpěla kvůli tomu, co se stalo v The Book of Boba Fett. Uvědomují si to tvůrci a i herci, ale jen málokdo je to schopný přiznat.

Není se tedy čemu divit, že když už se nějaký herec dostane ke slovu, přál by si ve druhé řadě vidět to, o čem fanoušci dlouho sní – drsného Bobu Fetta, který nebude mít stejně jako v komiksech a knihách smilování. Nyní se ke slovu dostala Ming-Na Wen (Fennec Shand), která by zřejmě už nestála o otcovského Bobu, ale spíše o drsného muže:

Teď je to Pán Tatooinu a daří se mu mít nad ním určitou kontrolu, ale Boba se to snažil dělat jedním způsobem a nejsem si úplně jistá, jak moc by to bylo účinné. Snažil se mít systém založený na cti a já bych rád viděla, aby vrátil zpět k tomu, co Boba Fetta dělá Bobou Fettem. Boba by měl dokázat udržet spravedlnost a dosáhnout na Tatooinu toho, co potřebuje on sám. A pak bych Bobovi přála, aby měl spoustu zábavných akčních scén.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na The Book of Boba Fett | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!