S02E05: Love Thy Trophy

S02E05: Love Thy Trophy

CZ 14.3.2000 23 minut


Peter a jeho kamarádi vyhrají trofej, ale protože se nemohou dohodnout, kdo ji má mít doma, tak ji dají ven na jejich vytvořené sochy. Druhý den však zjišťují, že jim někdo trofej ukradl, proto v sousedství vypukne bitva. Meg potřebuje peníze na koupi nové kabelky, proto přijme práci servírky, kvůli čemuž se Stewie stane závislý na palačinkách.

Základní info:

Režie: Jack Dyer
Scénář: Mike Barker, Matt Weitzman 
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Family Guy(Griffinovi)

Tento americký animovaný televizní seriál Setha McFarlanea je o jedné (ne)normální rodině žijící ve smyšleném městě Quahog na Rhode Islandu. Taťkou je Peter Griffin a jeho rodinku tvoří manželka Lois, tři děti a chytrý cynický pes s alkoholickými sklony.

USA | 1999 | Pauza
vysílání
19 sezón | FOX | 23 minut
žánr
Animovaný, Komedie
hrají
Seth MacFarlane (Peter Griffin), David Boat (Rupert), Jennifer Tilly (Bonnie Swanson), Seth MacFarlane (Tom Tucker), Patrick Warburton (Joe Swanson), Mike Henry (Cleveland Brown), Seth MacFarlane (Glenn Quagmire), Seth MacFarlane (Brian Griffin), Seth MacFarlane (Stewie Griffin), Seth Green (Chris Griffin), Mila Kunis (Meg Griffin), Alex Borstein (Lois Griffin), Mike Henry (Bruce), Seth MacFarlane (Carter Pewterschmidt), Alex Borstein (Tricia Takanawa)