S16E23: Lost Time

S16E23: Lost Time

CZ 15.5.2019 11 700 000 43 minut


NCIS vyšetřuje vraždu mariňáckého seržanta, který byl oslavován jako válečný hrdina za činy v zámoří. Gibbs půjde pro radu za doktorkou Grace Confaloneovou, když nezvykle opustí svůj tým na místě činu.

Základní info:

Režie: Diana Valentine
Scénář: Frank Cardea a Scott Williams
Herci: Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs), Sean Murray (Tim McGee), Wilmer Valderrama (Nick Torres), Emily Wickersham (Ellie Bishopová), Maria Bello (Jack Sloaneová), Brian Dietzen (Jimmy Palmer), Diona Reasonover (Kasie Hinesová), Rocky Carroll (Leon Vance), David McCallum (Ducky Mallard), Anne Leighton (Inga Petrov), Carl Beukes (John Calfa), Mary Faber (Lori Wilsonová) a Laura San Giacomo (dr. Grace Confalone), … 

Foto: CBS


Thumbnail Play icon


 • janmatys
  janmatys 28.1.2020 | 18:38:21

  „its worth a fortune“ … „stojí to za pokus“, jestli ono to spíše není „stojí to majlant“ … fakt nechápu, jak mně mohli kdysi linčovat za špatný překlady, přestože jsem kolikrát i psal, že to není doslova, ale že jde o pointu – tady to mnohdy nedává vůbec smysl.

  @LeniTheMonster: Todle ale není poslední díl.

 • LeniTheMonster
  LeniTheMonster 15.5.2019 | 12:36:18

  Na to že celá 16 série byla slabšího rázu, poslední díl se jim povedl. Mohli si teda ale odpustit toho Fornella na konci :D Kdo má jako čekat takovou dobu než se dozví co se děje.


NCIS(Námořní vyšetřovací služba)

Když mají problémy lidé, je povolána CSI. Když má však problémy námořnictvo, je povolán tým NCIS!

USA | 2003 | Pauza
vysílání
22 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Drama, Krimi
hrají
Brian Dietzen (Jimmy Palmer), Sean Murray (Tim McGee), Joe Spano (Tobias Fornell), David McCallum (Ducky Mallard), Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs), Rocky Carroll (Leon Vance), Pauley Perrette (Abby Sciutová), Michael Weatherly (Tony DiNozzo), Muse Watson (Mike Franks), Cote de Pablo (Ziva Davidová), Margo Harshman (Delilah Fieldingová), Robert Wagner (Anthony DiNozzo senior), Wilmer Valderrama (Nick Torres), Emily Wickersham (Ellie Bishopová), Laura San Giacomo (Grace Confalone)