S02E03: Scan

S02E03: Scan

CZ 4.9.2006 9 290 000 44 minut


Michael a Lincoln chtějí nahrát svou vlastní smrt, aby setřásli FBI. Bellick a Geary spojují síly a pokusí se dopadnout uprchlíky na vlastní pěst.

Michael a Lincoln míří za Nikou, Michaelovo „manželkou“. Linc u Niky zůstává a šetří si zranění. Michael se vydává do odtahové služby, kde je jeho auto. Tady chytrým způsobem získává své auto zpět. Auto je nezbytné pro další část útěku.

Mahone se také dozvídá o Michaelovo autě, ale než stačí na to zaměstnance odtahové služby upozornit, Michael je už pryč. Alex se posiluje svými prášky. Zjišťujeme, že je bere kvůli muži jménem Oscar Shlaes, který mu zřejmě způsobil nějaké trauma.

Bellick se nešťastnou náhodou setkává s Gearym. Oba dva se usmiřují a oba dva chtějí dopadnout uprchlíky. Bellick se vydává do Fox River, kde začíná vyzvídat Mancheho. Ten jim prozradí, že všichni mají namířeno do Utahu za Westmorelandovým pokladem.

Sucre navštěvuje svého přítele, od kterého se dozvídá, že Maricruz si bere Hectora ve Vegas. A to každou chvíli. Sucre si tedy vypůjčuje kamarádovo motorku a vyráží do Vegas překazit svatbu. C-Note mezitím volá domů, což je velká chyba. Celý rozhovor zaznamenává tajná služba FBI, kde pracuje Alex Mahone.

Michael a Linc se vydávají na cestu. Michael má plán, jak zmizet policistům a FBI. Nechá své auto svrhnout z mostu a přes ladění rádia odpálí bombu, těsně před zraky Mahonea. V autě Mahone nachází dvě těla. Těla jsou ale ve skutečnosti prasečí.

Sára je zatčena za napomáhání trestného činu. Pomáhá jí její otec Tancredi, ale chce po ní, aby chodila na odvykací péči. Sára s tím moc nesouhlasí. Celou situaci sleduje Kellerman, který si myslí, že je Sára dovede k Burrowsovi.

Michael a Lincoln se vrací za Nikou, protože nemají auto. Nika jim své dává a Michael jí odváží na autobus. Celou situaci sleduje Bellick a Geary, kteří věděli o Nice a sledovali jí. Nyní mají Michaela na mušce a to znamená, že mají blízko i penězům…
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Wade Williams (Brad Bellick), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), William Fichtner (Alexander Mahone), Chris Vance (James Whistler), Peter Stormare (John Abruzzi), Steve Mouzakis (Van Gogh), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)