S02E05: Map 1213

S02E05: Map 1213

CZ 18.9.2006 9 550 000 45 minut


Všichni uprchlí vězni pátrají po pokladu Charlese Westmorelanda a setkávají se v Utahu. Boj o zlato právě začíná.

Michael a Lincoln se dozvídají o Abruzziho smrti. Také už vědí, že je Mahone nemá za mrtvé. Brzo oba dva dorazí do Utahu, ale najít ranč 2K není snadné. Vloupu se tedy na katastrální úřad, kde hledají mapu. Část mapy, kde se nachází ranč 2K, je ale vytržená.

C-Note má namířeno také do Utahu za penězi. Cestuje pod falešnou jízdenkou ve vlaku. Průvodčí na něj volá ochranku a C-Note skáče z vlaku za jízdy. Sucre mezitím dorazil na svatbu ve Vegas. Hector ale na něj volá policisty a Sucre musí znovu utíkat.

Michael a Lincoln narážejí na T-Baga, který jim sdělí, že lopatu má Tweener. Michael a Lincoln se za ním vydávají. Právě včas. Tweener byl akorát odhalen v obchodě s lopatami. Tweener ale Michaelovi tvrdí, že žádnou mapu nemá. Mapu má prý T-Bag.

Paul Kellerman dostává své nové příkazy od muže jménem Bill Kim. Kellerman se mezitím sbližuje se Sárou. Sára také dostává další zakódovaný vzkaz od Michaela. Na Sáru se také přichází podívat její otec, zrovna v té době, kdy je v domě i Paul.

Mahone dál zkoumá věci ze Scofieldova harddisku. Postupně si spojuje věci a diví se, proč uprchlíci nemíří za hranice. Brzo přichází na Westmorelandův poklad. Také ví, že všichni se motají okolo Utahu. Myslí si, že poklad je právě tam.

Michael a Lincoln se vracejí za T-Bagem, který pečlivě nastudoval mapu a snědl jí. Tweenera zavírají do kufru auta. Michael, Lincoln a T-Bag se vydávají k ranči 2K. Tady je ale čeká šok, žádný ranč tu není, místo toho spoustu rodinných domků…
  • arthurcz
    arthurcz 20.2.2018 | 9:32:40

    Jako je to dobrý a napínavý, ale tamní policajti jsou banda neschopnejch tupců, prochází jim neuvěřitelný věci, ale o čem by to pak bylo, že…


Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Wade Williams (Brad Bellick), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), William Fichtner (Alexander Mahone), Chris Vance (James Whistler), Peter Stormare (John Abruzzi), Steve Mouzakis (Van Gogh), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)