S02E07: Buried

S02E07: Buried

CZ 2.10.2006 8 990 000 44 minut


Mahone tlačí na Tweenera a chce, aby mu prozradil, kde jsou uprchlí vězni. Michael s ostatními mezitím nachází Westmorelandův poklad.

Z policistky, která přichází do domu, se vyklube dcera paní domu. Tu už má ale T-Bag pod kontrolou svázanou. Brzo také sváže i policistku. Sucre jí hlídá a z policejní vysílačky se dozvídá, že Tweener je chycený. Ostatní mezitím dál kopou.

Kim dává Kellermanovi nový úkol. Chce, aby se zaměřil na LJe Burrowse. Ten vzápětí domluví LJovo propuštění. Dále Kim dává Kellermanovi rozkazy, ať se zbaví Sáry. Může prý být riziko. Ta mezitím nachází svého otce oběšeného a u něj zvláštní klíč.

Lincoln se dozvídá, že LJ bude propuštěn na svobodu. Ihned se chce za ním vydat. Michael ho nedokáže přemluvit a Lincoln se vydává na cestu. Mezitím probíhá další hádka mezi T-Bagem a C-Notem. Následně všichni uprchlíci skutečně nachází Westmorelandovo poklad.

Mahone se snaží dostat z Tweenera informace. Zezačátku Tweener nic neříká, ale po ukázání vražed T-Baga a o nabídce pro Tweenera, mu Tweener slibuje, že ho dovede k uprchlíkům. Mahone také mluvil s mužem s prodejny, kde uprchlíci byli.

Haywire si obstarává první věci na cestu do Holandska. Chce vyrazit podle svého obrázku. Bere to jako mapu. V obchodě Haywire nezaplatí a utíká. Pronásleduje ho pes, který se později s Haywirem spřátelí a zůstává s ním.

Tweener vede Mahoneho za Michaelem. Brzo ale zjišťujeme, že Mahoneho nachytal. Zavedl ho ke své láce Debře. Mahone je naštvaný a odváží Tweenera pryč. Zastavuje u lesa a sděluje mu, že proti němu nic nemá, ale že to musí udělat. Vzápětí Tweenera zabíjí.

Michael a spol. přemýšlejí, jak si peníze rozdělit. Všichni se dohadují a nikdo se nemůže shodnout. Na scénu ale přichází Sucre, který na ně míří se zbraní. Jediné, co chce, jsou peníze. Michaelovi nezbývá, než mu je vydat. Sám se diví, že ho jeho přítel zradil…
  • Posspi
    Posspi 25.11.2017 | 18:44:10

    Tak to fakt ne…Asi si vážně přestanu číst ty popisy těch epizod, nebo alespoň začnu vynechávat poslední dva odstavce.....Proč sakra Tweener? já ho zpočátku moc nemusel, přišel mi jako takový namachrovaný frajírek…ale postupem času, když byl Bellickem poslán do cely za avokádem a následně jím byl zneužíván, mi ho začalo být líto – o to víc, když jsem se dozvěděl pravý důvod pobytu ve vězení – 1 blbá karta. Teď toho zmrda Mahoneho nenávidím ještě víc, doufám, že zhnije v pekle..proč ho vlastně zabíjel.? Měl k tomu nějaký vážnější důvod, nebo jako..? Nechápu, co mu to tam promlouval v jeho posledních chvílích života, to jsem jako fakt nepobral…dávám 40% za Kopání peněz a T-Baga.


Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Wade Williams (Brad Bellick), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), William Fichtner (Alexander Mahone), Chris Vance (James Whistler), Peter Stormare (John Abruzzi), Steve Mouzakis (Van Gogh), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)