S02E12: Disconnect

S02E12: Disconnect

CZ 20.11.2006 9 620 000 45 minut


Aldo Burrows se domnívá, že Sára Tancredi má dokumenty, které by pomohly Lincolna osvobodit. V cestě jim ovšem stojí Mahone.

Aldo Burrows vysvětluje bratrům důležitost najít Sáru. Ona jediná má klíč k dokumentům, které mohouo Lincolna osvobodit. Také dojde k vyřešení, proč Aldo opustil Lincolna a Michaela – myslel si, že Společnost je dobrá organizace. Aldo, Michael, Lincoln a Sucre se vydávají k letadlu.

C-Note řeší první problémy s rodinou. Jeho dcerka potřebuje léky a na venkově, kde žijí, žádné nejsou. Proto C-Noteova žena se vydá do lékárny. Prodavačky si ale všimne fotky její fotky v novinách a volá policii. C-Noteova žena je zatknutá a C-Noteovi nezbývá, než přihlížet.

Mahone je v patách Michaelovi a spol. Všichni utíkají k Aldovu autu a ujíždějí. Aldo je ale postřelen a potřebuje lékařskou pomoc. Při cestě do nemocnice ale zemře. Vykopou mu malý hrob a vydávají se k letadlu. Do Mexika se ale vydává jenom Sucre. Michael a Lincoln chtějí najít Sáru.

Sára se dál topí ve vaně. Podaří se jí vytáhnout špunt a zranit Kellermana. Utíká vyskočením z okna. Paul se jí snaží dohonit, ale marně. Pozdějí volá Kimovi a oznamuje mu, že Sára je mrtvá. Kim chce ale důkaz a Paul tedy říká pravdu. Kim je naštvaný a chce s končit s Kellermanem jednou pro vždy.

Bellick má velký problém. Je vyslýchán detektivkou okolo vraždy Gearyho. Bellick si vymyslí historku a detektivka brzo přichází na to, že je to lež. Dostává se k ní vzkaz na telefonu, kde Bellick slibuje Gearymu, že ho zabije. Bellick je v maléru a čeká ho obvinění za vraždu.

Mahone neví, kam Lincoln a Michael míří. Ozvou se mu ale muži, kteří jednali s Michaelem ohledně výměny nitroglycerinu za převezení do Mexika. Mahone se dozvídá místo odletu a ihned vydává rozkaz k sestřelení letadla. Později jede letadlu naproti autem.

Michael a Lincoln se snaží zkontaktovat Sáru. Není ale signál a tak pokračují k rádiové stanici. Dochází k velké bouračce. Michael a Lincoln jsou zděšeni. Před nimi stojí Alex Mahone a míří na ně. Zrovna ve chvíli, kdy se podařilo Michaelovi zkontaktovat Sáru…
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Wade Williams (Brad Bellick), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), William Fichtner (Alexander Mahone), Chris Vance (James Whistler), Peter Stormare (John Abruzzi), Steve Mouzakis (Van Gogh), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)